Alte știri din fotbal
Două plecări de la CFR Cluj! Marius Șumudică i-a dat afară înainte de meciul cu FCSB
0
MM Stoica a răbufnit după ce a aflat cine arbitrează CFR Cluj - FCSB: „Sper să nu fie același!”
0
Gabriel Charpentier, arma secretă a lui FC Argeș la Galați? Bogdan Andone a făcut anunțul
0
„O să ziceți că sunt rău” » Remarca făcută legată de jocul lui Dinamo cu Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Scandal sub ochii lui Dan Șucu! » „Toată Italia a văzut ce s-a întâmplat!”
0
Continuă „criza” la West Ham: start slab în drumul spre revenirea în Premier League
0
Lifestyle
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Solutii avem toti,din pacate decide altcineva care pare sa nu aiba nici una(solutie sau idee).....:D
Aloooo!!! un refresh la versiunea mobila se poate? Inca ati ramas cu stirile de la pranz. Mai exact cele cöispe articole cu si despre Halepa. Intre timp, s'au mai jucat si se joaca niste meciuri de fotbal. Un livetext la meciul KFR-Petrolul se poate?
cine paula mea e petrovici, la timisoara ce p00la a facut ?? La vara trebuie sa incetam draq experimentele si sa aducem un antrenor adevarat, solutii am eu: Miriuta,Bergodi,Rednic,Andone sau un antrenor strain ( dar nu strain de fotbal) !!!
am renunta foarte usor la 2 antrenori capabili sa contruiasca o echipa competitiva, doar pentru ca rezultatele n-au aparut imediat, desi jocul oferea premise optimiste. si ne-am pricopsit 1 an jumate cu stoican, cu care echipa nu juca nimic, dar a reusit sa castige 3-4 meciuri la inceput de mandat, cu un norocos 1-0 de fiecare data.
De accord ...atunci sa se renunte la pretentiile ineptice pe care le auzim zi de zi si sa spuna cinstit si pe fatza ca obiectivul real este cel al salvarii de la retrogradare si atunci este ok. Sa nu se mai vorbeasca de derbiuri, cupe europene si alte obiective tupeiste si sa astepte anul viitor care va sa vina cu multe promisiuni,... speram indreptatite.
vine Teja inapoi
totusi pana la urma nu are legatura insolventa cu managementul deficitar. sa schimbi antrenorul dupa 5 meciuri si sa aduci inapoi unul care te-a lasat pe locul 8 depaseste puterea mea de intelegere. si fara insolventa si cu jucatori mai buni adusi in vara, fara un antrenor competent si fara rabdare nu o sa facem nimic. cu multescu, desi avea un lot de petarde gen fai, durimel, asanovici,hasanovici, zugula sau ndaw, echipa incepuse sa joace fotbal, am mers la targu jiu si am dominat clar pandurii, pana a luat rosu grecu la 1-0 si am pierdut 2-1. acum cu teja exact la fel, la targu mures de data asta, am jucat excelent, pana ne-am dat cu stangul in dreptul.
PS:Salutare....am uitat...;)
Totusi,jocul echipei n-are nici o legatura cu asta......uita te la CFR de exemplu:vai mama lor,insa JOACA fotbal,chiar daca pierd pe banda rulanta si au jucatori vai fcsb ul lor.....voi nici macar nu jucati,inafara de meciul cu ASA(poate o exceptie???),echipa nu a aratat nici o reala imbunatatire,in ciuda numelor (deloc auster platite) aduse.......e o poveste mai...."adanca" zic eu la voi.....
Oricine e mai bun ca Stoican,ABSOLUT ORICINE!!!9
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.