Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Bravo.asa da comentariu:) Si eu zic ca si tine Forta Steaua. Si da sunt total de acord cu tine ca acel kitsch din liga a treia,facut la gramada de armata in 2017 din jucatorii lui Regal si care mananca banii publici degeaba,trebuie desfintat cat mai repede:))
Iar tu semnalizezi ca esti prost insistent, doar ca nu iti dai seama inca :)). Stema aia care zici tu ca e din 1998 a fost inregistrata de clona ta la OSIM in 2013. Da un search pe google daca tot ai descoperit tehnologia. Acum te-as intreba cum poti folosi o stema cu 20 de ani inainte de inregistrarea ei, dar pentru tine e normal si ca o echipa infiintata in 2017 sa castige Cupa Campionilor in 1986, asa ca mult succes sa convingi pe altcineva in afara de fanii clonei tale. Toti 4 :))
Poti sa vorbesti si de steme din revolutia pasoptista din partea mea. Dar cand te referi la stema care va impanzeste vestiarele, tunelul de acces, scaunele de la VIP, banca de rezerve, etc, aia e stema desenata de cioban in 2004. Cam atat de chinezarie ieftina e clona voastra, ca iti convine sau nu :))
În afară de talpică și câteva opinci care nu au mai primit sponsorizări de la JJ (de aici supărarea lor), toți recunosc: FCSB = Steaua.
Steaua vs fc fcsb? Adica original vs kitsch? Bun vs rau? Drept vs stramb? Oricum ar fi, binele mereu invinge. Forza Steaua!
doream doar sa spun ca UEFA nu poate decide in bucataria interna a FRF...Steaua e in LIga 3 momentan, ceea ce ni se serveste in Liga 1 e dezgustator, si ca suporteri al Stelei ( nu al fece ficisibiului) ar cam trebui sa te simti lezat, dar ma rog, fiecare cu optiunile sale...pana in prezent singura parte care a prezentat acte care sa certifice ceea ce spun este doar cea din Liga 3. Daca Ciobaul Infractor ar fi avut macar un act in toti anii astia, povestea asta s-ar fi incheiat de multa vreme, dar nu are... si nu ae pentru ca a furat, girat fiind de mafia de la FRF si LPF din acea vreme...restul e doar can-can-ul presei
E puțin probabil că FC FCSB să joace în meciul de inaugurare a noului stadion din Ghencea.
Ma simt minunat :)) tu cum te simti cand ai pe tricou stema desenata de idolul tau cioban si cand te dai cu fundul de pamant sa convingi lumea ca sosetele tale Adibas sunt originale si nu va baga in seama nimeni, chiar si dupa ce ai cusut numele corect pe ele? :))
Da, are rost: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/cine-a-avut-cei-mai-multi-fani-in-turul-ligii-1-lupta-intre-craiova-si-fcsb-surpriza-imensa-in-top-3-si-asistente-rusinoase-la-coada-clasamentului-581150.html La voi 5000-6000 e mult, mai aveti pana la 30.000, 40.000. 2% nu e tot una cu 52%
Si imi poti spune unde se afla in acest moment "puii" de CCE si Supercupa Europei? Da-mi o adresa te rog. Astept. Ca vad ca te-ai cam umflat in pene, pardon blana! Auzi, ca tot vorbeai tu de OSIM, cum te simti tu, asa ca "suporter" de urmatoarele randuri: "Patronul Stelei a mai înregistrat două nume la Oficiul de Stat pentru Invenţii şi Mărci (OSIM): Fotbal Club Sporting Bucureşti şi Fotbal Club Sporting Becali. Prima variantă a mai fost vehiculată în ultima perioadă, iar cea de-a doua reprezintă o surpriză de proporţii." Citeste de ori cate ori ai nevoie, pt ca ultimu neuron pe care il ai mai ai sa poata sa proceseze informatia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.