Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Asa este ,dar doar atunci cand nu incalca libertatea celor din jur . De ce trebuie sa stau eu cu teama ca ma imbolnavesti,cand nici macar tu nu stii daca esti bolnav sau sanatos?
toata lumea se plange ca nu are drepturi daca nu se testeaza sau vaccineaza si ca ai incalca libertati . Bah Fratilor DAR EU NU AM DREPTUL SA STAU LINISTIT? Nu am dreptul sa nu trebuiasca sa stau cu teama ca vine un neicanimeni de la tara care nici nu se spala si ma imbolnaveste? Nu am dreptul sa traiesc fara teama ? Uitati va in oglinda inainte sa cereti drepturi si intrebati-va daca le meritati
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine nu se vaccineaza, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Câtă ipocrizie,câtă mârșăvie...DREPTUL FUNDAMENTAL ESTE LIBERTATEA! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** S-a demonstrat ca si persoane vaccinate pot transmite Guvid. Deci nu esti 100% sigur. Iar testele sunt SCUMPE. Poate sunt oameni care isi doresc sa merarga, dar nu isi permit sa dea bani pe teste, si nici nu vor sa fie cobai pentru un vaccin nesigur. Eu am fost la teatru, opera cu distantare si masca, si nu s-a intamplat nimic. Deci asa si la fotbal. Doar distantare de un scaun, doua, si atat. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema arzatoare a Romaniei, intra nevaccinatii pe stadioane sau nu?!! Intre timp cuprul e la un pret all time high si conducatorii vand turcilor o treime din rezervele de cupru ale tarii. Plandemia incepe sa-si piarda puterea, in SUA Wyoming e al 11-lea stat care interzice folosirea pasapoartelor de vaccinare pentru a decide accesul persoanelor la anumite locuri sau servicii. Senatorul Rand Paul acum cateva zile il supune unui baraj de intrebari pe Fauci, in Senatul american, referitoare la sponsorizarea laboratorului Wuhan de catre Fauci si NIH pentru a lucra la dezvoltarea unui coronavirus la om! Oops, incep sa cada mastile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.