Alte știri din fotbal
„Drăguș și Coman la FCSB?” » Rusescu a găsit soluția: „Trebuie să facă precum Deschamps”
0
Farul a anunțat oficial transferul jucătorului » Revine în Superliga după 3 ani
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
2
Azi este ziua „Lunetistului” Claudiu Niculescu: „Uite ce-mi doresc la 50 de ani! Și asta e cea mai mare bucurie”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul rasist care face înconjurul lumii: „Negrii nu se pot concentra pentru a rezista mai mult de o oră!” » Reacția fostului fotbalist + Comunicatul postului public
0
Cine jignește naționala ar urma să fie pedepsit prin lege! Propunerea merge la vot: „Nu este un atac la libertatea de exprimare”
0
A bătut palma cu Messi: „I-am spus soției să-mi înrămeze poza cu cel mai bun fotbalist din istorie”
0
Panama - Croația » O singură variantă pentru croați la meciul #200 al lui Luka Modric
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
0
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Cui plătește aia 500 de euro?! Aia la ONRC sunt obligati sa radieze numele societății, nu sa perceapă amenzi ... Nu mai spunem ca de abia da si mai mult apa la moara CSA in procesul cu despăgubirile, jiji arătând un complet dispreț fata de lege si hotărârile Justitiei ...
Evident băi ***, ca doar esti meleonar de Queens, nu-i asa?! :-)))) Dupa ce retrogradează astia echipa lu' jiji sunt sigur ca iti vei schimba nickul, vei fi stelist de mic, si ca sa nu ne prindem o sa ne spui ca te numești Palnie Ion si nu stai in Queens ci cauți o adresa mai acătării in Manhattan :-))) La fel Black Hole 14 va fi Black Hole 17 :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Echipele sustinute din bani publici ar trebui desfiintate sau sa-si caute patron !!
...sa vedem....
Nivelul campionatului a scazut foarte mult,dar nu este vina lui Becali.Nu mai investește nimeni,motiv pentru care,neavând concurența,Becali cumpara si vinde pe cine vrea.Nu putea dezmembra Astra fara acceptul patronului Niculae.Singurul care s-a opus a fost Sumudica.Nu e nimeni de vina ca Dinamo ofera salarii mizere,isi vinde jucătorii la arabi pe sume derizorii si nu aduce nimic in loc.In plus,multe echipe din provincie sunt sustinute cu bani de la bugetul local.Cand se închide robinetul,acestea intra in faliment.In concluzie,daca nu investește nu trebuie să ai pretentii....
E chestie de bani.Gigi a zis ca plateste 500 euro pe zi amenda daca nu schimba numele ! Sa vede ce se intampla !
Delirezi...Coman a spus că banii lui Becali a salvat Astra...Unde erai justitiarule cînd Astra zbura prin Europa prin companii low-cost?Tu crezi că Becali a luat jucătorii ca alții în comunism? Becali a cumpărat jucătorii de la Astra așa cum Anderleht a cumpărat de la Steaua...Pe bani ba comuniștilor... Pentru bani de aia Astra a cedat jucătorii...Uite pe Texeira nu l-a dat,pe Gaman nu l-a dat ,pe Budescu nu l-a dat...Și nu a luat cu japca jucători...
Alpine tu ce lacune ai sau esti perfect ? Pacat ca nu o lasi pe Edith sa ne spuna . ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vesnic încrîncenat,motiv pentru care toate comentariile tale se transforma in stelute.Alo,domnilor de la gsp,va rog frumos sa publicati de azi inainte numai articole cu si despre Dinamo.Domnul Balanel nu vrea sa mai audă nimic despre Gigi,Reghe,Mache,Meme si care or mai fi pe la FCSB.Va rog luati urgent masuri,altfel o sa il aveti pe constiinta.
Pai competitia creeaza valoare! Daca distrugi competitia (vezi ambitia de a cumpara toate piesele grele ale Astrei) si dictezi (si asta in mod haotic!) criteriile de valoare ale jucatorilor si valoarea de piata, daca transformi Nationala intr-o sectie de marketing a clubului tau, daca ai indirect sub contract o multime de jucatori si echipe, daca stabilesti brigazi de arbitri si teleghidezi trageri la sorti, daca terorizezi redactiile si ziaristii care te critica sau nu lauda indeajuns vedetele-fantoma... De-asta (si fara multe detalii) cred ca Gigi a contribuit decisiv la distrugerea fotbalul nostru iar experimentul FCSB este toxic. Despre cum e cu capra vecinului intreaba-l tot pe Gigi, el cand se bucura o face sincer, ca un cioban.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.