Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Apoi a venit asistenta si ti-a administrat anestezicul intravenos . Dili dili tu esti dementa forumului .
prietene, a fost o conjunctura favorabila, de ce sa nu recunoastem. ma bucur si ma mandresc cu trofeul ala, ca orice stelist, dar...sa-ti reamintesc adversarii? sa-ti reamintesc ca echipele engleze (care dominau in vremea aia competitiile europene de club) erau suspendate? nu se compara CCE cu UCL, chiar daca UCL e continuatoarea CCE.
ce se mananca intre ei....dar are dreptate rachita, va face de ras pe unde se duce...
Mi-a zis un amic care era intr-o anumita situatie in camera cu Memelusha Gay Facebucista, care era pe GSP. Omul scrie si el pe GSP ...si are cont...si era Memelusha pe prima pagina si se vedea ca are cont :)))) Din pacate n-a reusit sa vada si ce cont, pentru ca ar fi insemnat sa se aproprie prea mult si sarea cacacioasa la bataie :))))
mai omule, ti-am citit postarile si sincer, aveam o parere buna despre tine. nu ma face sa mi-o schimb. stii ce inseamna initialele alea pe care le-ai postat ? ia spune-mi si mie cand ati castigat voi competitia aia cu initialele denumirii CL ? (nu te grabi, trage aer in piept si citeste de 3 ori intrebarea, gandeste si apoi da-mi raspunsul ...)
Mai este si DavideRROM asta...are si asta o gramada de clone. Oameni fara ocupatie...niste tzaranoi sarantoci.
vin si te intreb: in spania sau anglia nu exista presa de scandal? la naiba, in anglia s-au inventat tabloidele :). Crezi ca acolo nu se incearca provocari, la Real sau MU? crezi ca aia nu ridica acreditari si nu dau afara ziaristi? lucrurile astea se intampla peste tot in lume. e adevarat, la ei e doar o parte a presei asa, la noi e majoritatea. cand esti in pozitia de manager la steaua nu iti poti permite sa-ti pierzi controlul si punct. iar daca o faci, platesti. nu cu 400 euro. cu postul
Nu m ar mira ca si nn sa posteze p aici, probabil sub numele de randoom. Stati k apare acuma, l am invocat, faceti va rezerve de usturoi :))))))
e tot aia Vasile analfabet ,si da ,atunci jucai numai cu campioane nu cu locurile 1,2,3 din Italia ,Spania ,Anglia si Germania ca si acum !
Doar boschetarii sar in apararea memegerului de carton. Si uite cati sar, de la peluza nord pana la vaalah ( nu cred ca este vaalah, dar este mai prost decat vaalah, clar)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.