Alte știri din fotbal
Conferință la sediul MApN: „Începe reorganizarea clubului Steaua!” » Ce se întâmplă cu Florin Talpan și cu promovarea echipei de fotbal
0
Florin Tănase și Daniel Bîrligea au spus ce cred despre noile echipamente: „Le-am văzut și pe ale rivalilor și...”
0
Alex Musi a vorbit cu Eddy Gnahore, după ce francezul a semnat cu FCSB: „Eu asta i-am zis”
0
În noul echipament al FCSB-ului, Ștefan Târnovanu și-a ales favorita de la Mondial
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Borcea vede o mare surpriză în finala Mondialului: „Singura ce poate face acest presing”. Cu cine îl compară pe Leo Messi
0
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
2
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
1
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Si frustrarile voastre la fel
Parerea ta este subiectiva, toata lumea stie ca esti stelist mascat. ''Steaua nu face parte din cooperativa'', las-o asa...
Lgenda visinie este pe ultimul loc in campionat dar la comentarii pe primul ...de la anu jucati in B...O sa aveti voie sa comentati despre echipele din prima liga?Va permite regulamentu?
Rectific, 6 titluri in perioada 1992-1998. Ideea ramane la fel :)
oare fostul vostru patron Copos pe unde o fi ascuns?penibilii sunteti voi ba f0mistil0r!!....o sa dispareti in curand,asa de iubiti sunteti de nu aveti nici dupa ce bea apa!pana una alta infractorul ala de care vorbesti,de acolo de unde e are grija ca echipei sa nu-i lipseasca nimic,ce ati mai vrea voi un cioban ca asta sa bage bani in zbuurat0are!...oare de ce nu se gaseste nimeni potent financiar sa cumpere echipa voastra preaiubita?Pentru ca sunteti ZERO..cui ii trebuie o pac0ste pe cap? tot un f0mist,ati scapat de unul si ati dat de altul!:)))))))))
Bine, toti faceau blaturi in afara de Steaua Bucuresti, echipa cu cele mai multe campionate castigate. Mare campioana, ajunsa in postura sa se numeasca FC Gazde. Vai si amar!!! Daca Steaua = FC Gazde atunci Steaua = WC-ul furaciosului Becali.O poza cat 1000de cuvinte: ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dumitru-dragomir-continua-sa-apere-steaua-in-razboiul-cu-mapn-atac-dur-aia-n-au-dupa-ce-bea-apa-441056.html
Ce faci, Banele ? Esti suparat ca aveti patron infractor, ca ati ramas si fara emblema ? Linisteste-te, ati fost si veti ramane penibili.
autodenuturile lui becali: "Daca îti dau eu 100.000 de dolari ca sa ma rezolvi cu ceva, ai mai avea tupeu sa te mai duci la DNA. Daca îti dau spaga ca sa rezolvi un caz de dopaj, mai ai curajul sa te mai duci la DNA? Ei mizeaza pe faptul ca eu am caracter si ca nu-i sifonez. " "Am dat 10 mii dolari unui arbitru" “I-am dat 10.000 de dolari să «trântească» meciul, dar mi-a dat gol de la 40 de metri!”
cum ma sa vorbesti de blaturi cand tii cu trenu cu pene? :))))))) ati uitat ce blaturi,ce samsungi ,ce cronici de meci ati avut voi campionatu ala ?:))))))) ati fi meritat voi titlul in fata stelei dupa ce ati bagat autobaza tur-retur cu noi ? dar lasa ca l-ati luat anu viitor ,sa vada toata lumea cum se pregateste ghiulesti de champions league . v-a scos skonto riga :)))))))))))))))
Eeeeh n-are rost sa ne luam de paiul din ochii unora si sa nu vedem barna din ochii nostrii :)))) Nu cred ca vreun stelist sau rapidist pot sa reproseze ca au dus-o rau in perioada Cooperativei.... Titlurile s-au impartit , si de fiecare data au luat cei dispusi sa "investeasca" mai mult
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.