Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
apropo de fusul ala orar de care ziceai, vad ca esti non-stop pe gsp. deci?
S-a trezit si asta vorbind :) D'aia sunt in faliment ?! Sper sa se aleaga praful de clubul ASA Tg.Mures, asa cum sper sa se aleaga praful si de Astra Giurgiu.
:))))))00000 BAH EJTI NEBUN
E NARAVOS BAIATUL CENZUREAZA LIMBILE STRAINE DACA NU LE INTELEGE.. ..TRAIASCA ..EU.. GERMANO -FRANCEZA..TEST TEST..IA SA TE VEDEM CE O SA CENZUREZI? :)))))))0
Moderator este vreun fcdbust,imi sterge comentariul daca spun ca Badea va baga clona adventistului aka fcd2948 fara palmares si marca direct in faliment.
Domnijoar, sa ve spui eu, ca stii bine, fcsb nu e steaua :))))
OOOPS..ACELASI FISTIC LA PUPITRU?.. BINE *** I:))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcdbustii in persoana, cred ca viata dupa negoita nu exista.si poate au dreptate, poate va baga Badea direct in faliment.
Bine, lasati-o moarta.. imi cenzurez singur comentariile de acum inainte..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.