Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Incercam degeaba sa vedem paiul din ochiul altuia si noi sa defilam cu barna aurita la palat !!! Fotbalul nostru este o mare mizerie si ABSOLUT tot ce intra in troaca este mancata de porkaria actuala !!!. Ce tot incercam sa aratam cu degetul pe altii si la noi sa fie mizeria sub pres ...cat rezista si presul ala !!!. Pescari pentru unii , nocturna stinsa pentru altii sau 5-0 pe banda rulanta pentru aia ''grozavi'' ...toti sunt in aceasi barca . Si barca ia apa la greu ...
STEAUA BUCUREȘTI IN LIGA A 3-A EȘTI! FC FCSB DIN POPEȘTI, CĂPIATA LIGII 1 EȘTI!
Daca te lasi de manele si de fcsbism, intr-o zi o sa fii si tu printre noi si o sa fii mandru sa scrii "ultimii" corect. Iar nentu Gigi o sa fie mandru de tine si o sa mangaie pe cap, cu matura cu care alearga dupa oi prin Pipera cand incurca traficul sau cine stie... cu ranga de la Maybach.
Randoame, iar deființezi cluburile din trei propoziții? Și alea pocite? :))
si iar sa termine pe locul 2??????)))
si de ce scrii de 2 ori acelasi lucru randoame?pe langa faptul ca esti prost indiferent sub care al milionelea cont pe care-l ai postezi mai esti si balbait sau ai dat in balbaiala cand incep sa apara cate un pic cate un pic de la diversi dovezi ale fraudei consoanelor asupra brandului steaua?
Da, mă, pigmeule. Toate echipele se desființează, numai FC FCSB nu. :))) Și reține asta: FC FCSB nu are ce să recupereze, pt că hoții odată ce au fost prinși, nu mai pun mâna pe cea au furat.
iti dau io un reply sa nu zici ca nu te sustin,dinamo nu se desfiinteaza,dar steaua a zis instanta ca nu e fcsb))))))))))
Colindatorule, tot dai din clopotel de pe diferite conturi. Tu unde te crezi aici? La Palat? FC Fcsb 2003 SA a beneficiat de coeficientii obtinuti de Marius Lacatus si Tudorel Stoica chiar si anul trecut, si desi au beneficiat de un parcurs mai facil, au fost eliminati asa cum se cuvine... in 2020, de echipe cinstite, fara mbapei. CFR este campioana. Spre deosebire de FC Cutia de Carton, CFR 1907 Cluj-Napoca este si a fost in ultimii ani Primavara ROMANIEI, la fotbal.
A ramas gigi fara jucarie. Dumnezeu sa-i odihneasca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.