Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Dică face schimbări importante în echipa de start! Cum poate arăta FCSB în meciul crucial cu Astra

« Înapoi la articol

Comentarii (28) Adaugă comentariu

lapusneanul  •  16 Aprilie 2018, 17:37

alt articol in care marele jurnalist foloseste cuvinte cheie...FACE , dupa care CUM AR PUTEA.....

jack_the_stripper  •  16 Aprilie 2018, 16:15

Postat de valeri_gazaev100 pe 16 Aprilie 2018, 13:59

Exact, noi militam pentru un fotbal sanatos. Singura cale de a-l obtine e sa-i facem pe fecesebistii pastilati sa baleasca si sa delireze de ciuda dupa esecul clonei fara certificat de identitate , fc fcsb, echipa batjocorita de osim fara nicio remuscare :))))

Definește ”sănătos”. Că e ceva care nu se leagă... E sănătos ca primăria să inventeze o echipă pe care să o sprijine ”moral” :-) și să-l pună pe infractor ul Gruia s-o finanțeze, ca să-i fie iertate păcatele? E sănătos ca un club sportiv, la presiunea aceleeași primării, să închirieze (!?!) marca acelei echipe fără nicio legătură cu răposata Rapid și, vai, fără certificatul ăla de care tot pomenești??

martinpen  •  16 Aprilie 2018, 15:47

Nu e nici o problema, fcsb va castiga. Chiar daca nu poate pe teren, pentru ca fcsb a fost "de treaba" si au preluat datoriile Astrei fata de LPF si Instat, tot se vor simti "obligati" cei de la Astra... Asa cum s-au simtit "obligati" fata de fcsb si in meciul de la Cluj...

dinamo_fan  •  16 Aprilie 2018, 15:33

Postat de luciann pe 16 Aprilie 2018, 15:00

Daca nu iau "despagubiri" de la Jiji se desfiinteaza...

dar daca iau, va desfiintati voi :))

ando89  •  16 Aprilie 2018, 15:05

Postat de luciann pe 16 Aprilie 2018, 14:59

Asa sa fie!:)

Salut Lucica. Jucăm în aceeași competiție, dar pe terenuri diferite. Noi suntem lideri, puteți fi și voi în seara asta:)) Nu cred că vă mai pot încurca în etapele rămase decât orgoliul rănit acum un an al regelui și agresivitatea viezurelui melivor:))

luciann  •  16 Aprilie 2018, 15:00

Postat de Dan Popescu pe 16 Aprilie 2018, 14:34

Ce m-am bucurat cand a pierdut Steaua cu 1-3 . E clar ca Academia Rapid promoveaza, sunt mult mai buni decat parlitii lui Lacatus.Sa dea Dumnezeu sa mai stea vreo doua sezoane prin liga a patra apoi sa promoveze si sa stea vreo trei sezoane in liga a treia ,apoi inca vreo 20 de ani prin liga a doua. :)))))))))

Daca nu iau "despagubiri" de la Jiji se desfiinteaza...

luciann  •  16 Aprilie 2018, 14:59

Postat de ando89 pe 16 Aprilie 2018, 14:53

Meci facil, obstacolul iedi a fost îndepărtat.

Asa sa fie!:)

ando89  •  16 Aprilie 2018, 14:53

Meci facil, obstacolul iedi a fost îndepărtat.

Solomon Neagu  •  16 Aprilie 2018, 14:50

Razboiul clonelor imbuibate din banii nostri !!!

Dan Popescu  •  16 Aprilie 2018, 14:34

Ce m-am bucurat cand a pierdut Steaua cu 1-3 . E clar ca Academia Rapid promoveaza, sunt mult mai buni decat parlitii lui Lacatus.Sa dea Dumnezeu sa mai stea vreo doua sezoane prin liga a patra apoi sa promoveze si sa stea vreo trei sezoane in liga a treia ,apoi inca vreo 20 de ani prin liga a doua. :)))))))))

«

1

2 3 »
«

»