Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă: ratare imensă pentru gazde
0
Maraton în Liga Campionilor: 18 meciuri de la aceeași oră » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Una din primele 5 din Segunda, la noi s-ar bate la titlu! Cu CFR bineinteles!
Buget de titlu
Doar ai lui gigi becali joaca de sute de milioane!!...Bwuahahahahaaaa!!
Dinamo se cladeste acum pe jucatori rejectati din Segunda Liga. Daca astia pot aduce pe Dinamo in topul Ligii 1, putem trage concluzia la ce nivel se situeaza liga noastra..
Mai este o dilema ,oare jucătorii ăștia vor juca de toți banii !?
Jucatorii astia nu au impresari si avocati, au semnat orbeste, fara sa se uite nimeni peste contracte. Dar e bine ca ai intervenit tu aici sa explici ce si cum. Cred ca esti un om realizat in viata, esti cel putin milionar in euro, la cate cunostinte ti-ai expus pe acest site.
Hohotesti neintrerupt pe articolele despre Dinamo , mi-e mila de tine !
Pe hârtie or fi salarii. Să vedem dacă prima plată va fi la termenul din contract, sau la anu'. Și cât va fi, sau va fi iar cotu și pișcotu :))
Cât e parandărătu'? Întreb pentru un cunoscut... Procuror...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.