Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Iordania - Algeria » Golul se pune, 1-2!
0
Austriecii fac scandal! Ralf Rangnick: „Primul gol al lui Messi nu trebuia acordat! De ce avem VAR?!”
0
Jeremy Doku a devenit tată: ce va face acum internaționalul aspru criticat
0
Mbappe, despre duelul de la distanță cu Messi: „Nu este nicio dramă” + Cum explică momentul viral
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Man valoraza pe piata 5 milioane,aproximativ cat jumate din lotul lui dinamo
Astia s spaniolii cu bani ? :))))))))))))))) Tot gratis ,tot gratis
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai sunt 5 zile pana incepe campionatul,e aproape imposibil sa iei jucatorii pe care-i vrei.UIta-te la barcelona unde problema nu-s banii si nu se misca nimic cu toate ca i-a pus pe toti pe lista de transfer
Daca nu intervenea Burleanu, mimamo juca in B.
Nu se arata nimic bun din partea spaniolilor. Nu asa se face echipa, cu transferuri de jucatori lasati pe dinafara de alte echipe! Exista un proiect clar? Are Multescu un mandat clar? A solicitat Multescu sa-i fie adus Achim? Pe ce criterii face Dinamo transferuri?! Mie mi se pare ca debandada din epoca Negoita continua si in prezent.
daca avea si bunica un *** facea armata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asteptam armada...iberica
Emileee, gigistule, *** la alta masă, hai!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fraiere, Targovistea, la fel, daca castiga ambele meciuri cu mimamo trecea peste fosta echipa a securitatii comuniste. Nu mai abera ca te faci de ras. De ce n-ar fi putut Chindia sa va arda de 2 ori?! Hermanstad nu mai vorbesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.