Alte știri din fotbal
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
0
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
0
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Ți sa stricat creierul de la atâta stat pe sofa (canapea).
Arbitrul pe fotbalist? Sau fotbalistul pe arbitru? Poliglot Moroiță ăsta, a luat cursuri de limbi la CCA. :))
centralul moroita , se pregateste intens sa fie sluga la cioban...isi face manapt turma.
Seroni a declarat ca a vrut sa ia mingea cu el acasa,sa o baga in buzunar, dar nu si-a dat seama ca inca se mai joaca.Arbirul Maicoita asta cred ca a fost aseara la ,,folcloristele,,lui Nea Ieftime.
Astia care arbitreaza asa ar trebui trimisi sa arbitreze in ucraina
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede pe ce a cheltuit Piftie 8-9 milioane de euro !! Nu i bate nimeni la arbitraje.
Ce circumstante vedeti ma? ala e penalty clar ca nu e baschet !!
VAR nu o sa faca nimic, arbitrii or sa refuze sa il foloseasca sau o sa faca pe prostii (de exemplu nu ar fi dat niciun penalty astazi cu var, le-au vazut clar, intentionat nu au dat). Despre arbitrii straini sa nu aud, sa nu ne aducem aminte de episodul urziceni cand am avut parte de cel mai mafiot arbitraj din istoria fotbalului romanesc, sau meciul cu fc fcsb din 2012 cu arbitrul belgian. Ar fi mai bine ca Dinamo sa moara, liga 1 ar pierde 30-40% din telespectatori, televiziunea ar pierde bani. Sa se duca dracu campionatul. Sa vezi cum e Dinamo ceruta inapoi in liga 1 dupa aia.
Cică jucătorul ar fi revenit pe teren fără permisiunea arbitrului. După care l-ar fi trimis la origini.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.