Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a făcut calculul, în direct: „Cu punctele astea luăm titlul! Se petrece un fenomen ciudat în Liga 1”
0
Gigi Becali: „Gică Hagi numai pe el îl va pune căpitan”
1
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
1
Știri din fotbal internațional
Revenire pentru echipa națională care nu jucase niciun meci oficial din 2019
0
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
1
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Desfiintati-va
Dinamo e echipa unde se promoveaza/"lanseaza" antrenori tineri , in detrimentul jucatorilor tineri .... numai experimente fac actionarii astia !
Vai de noi va fi pana ramane Badea!Am ajuns de rasul stelistilor si rapidistilor!Ne luptam pt supravetuire dar si asa adevaratii caini raman langa echipa!FORZA DINAMO!
auzi,au gasit solutia,ce solutie bre,poate vreo solutie de omarat muste,e clar locul 8 il avem asigurat,asta ca sa fiu.....optimist
am vrea sa stim si noi in ce consta negocierile sau se duce la badea si borcea si asteapta directive si in functie de ce pretentii au ei ciobi poate sau nu sa antreneze ....nu cred ca se duce si zice vreau jucatorii x ,y ,si sa dati afara pe moti danciulescu etc ..nare el puterea asta mai bine se antreneaza singuri sau vine telnar dar cu echi[apa asta se face de rusine si nu cred ca accepta telnar umilinta cum a facuto andone sa fie calcat in picioared eactionartii afoni si care nau pic de dorinta ca dinamo sa devina macar ce a fost in 90
macar este un antrenor tanar , de viitor,dinamovist...singura problema este sa nu fie manipulat de conducere desi cred ca asa se va intampla...
Vai de noi
UN COMENTARIU REALIST...dar nu din cauza antrenorului veti ajunge acolo ci datorita "finului"....dar poate "darul" de la nunta il "baga" la echipa,o mai trimite si pe"noua doamna borcea" la Miami,singura,sa mai faca un ban!!!
Vai de noi ce am ajuns cu hotii astia de la conducerea clubului...
Dar cum de l-au ales pe Ciobotariu? Cumva au fost refuzati de Talnar? :))=)):))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.