Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul de la miezul nopții: Cristiano Ronaldo se retrage de la echipa națională după Mondial
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Ocazie mare în minutul 4
1
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Se vede deja destul de clar.
pai la voi se fac articole despre faliment. insolventa este primul pas spre faliment. tu nici macar nu esti constient cat de dezastruoasa este situatia pentru voi. nu cred ca anaful,bancile sau cei la care aveti datorii,jucatorii,personalul sau cortacero ar accepta un plan de reorganizare din care sa ia 5%. mai bine va falimenteaza decat sa ia aproape nimic tinand cont ca voi o data la 5 ani dati asemenea tzepe.
Ai prins glas? Voce de soprană? De azi dimineață ne duci în liga inferioară sau faliment direct. :)) Știm că ce-ți dorești tu se realizează la Paștele ***, dar chiar așa, amice? :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După cinci etape din sezonul regulat se fac articole despre retrogradare. Plictiseală mare, metre! :))
au avut prosti de la vitan barzesti o oferta de 200 de mii de euro pentru sorescu de la polonezi si au refuzat,acum pleaca sorescu gratis,ha ha ha. la 24 de ani cat are sorescu oferta de 200 de mii de euro era corecta.
Daca va sta in gat luati cu apa
nu au mai cotizat astia cum trebuie din februerie 2021.miroase a faliment la vitan barzesti. au mai *** astia din drepturile tv si dupa desfiinteaza echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai ca se poate ,statul mai da alocatii ,nu!? mana pe card ,fara frica ,totul pt Bucurica!
chiar crezi ca mai apucati voi finalul campionatului la ce probleme aveti? falimentul este mai aproape decat finalul campionatului pentru voi. pai in primul rand siman a bagat o clauza anti insolventa in contractul lui serban,daca pleaca serban dupa ce intrati in insolventa tot trebuie dat milionul ala de euro. plus ca anton si salariul lui de 35 de mii de euro lunar trebuie platit daca nu vrei faliment direct. plus anaful. dar cel mai tare este ca nu puteti face niciun transfer si echipa este formata din jucatori de cel mult liga a 2-a in proprotie de 95%.v-ati salvat inextremis de la retrogradare sezonul trecut cu jucatori care astazi in proprotie de 90% nu se mai afla la echipa,dapai acum cand jucati cu jucatori de zece ori mai slabi?
nici nu trebuie sa pice dupa etapa asta pe loc direct retrogradabil,important este ca la final sa fie pe loc direct retrogradabil. oricum,daca poti pica pe loc direct retrogradabil asa de rapid inseamna ca esti jos rau de tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.