Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Lista miniștrilor lui Eugen Tomac. Cinci nume confirmate și două surprize, ...
Libertatea
Aiurea. Era un prostălău, nu juca nimic. Bine, mie îmi pare rău că a plecat de la Rinamo, era o adevărată gaură în echipa aia :))))))
Prostii ale presei, vechile tehnice de inflamare. Randamentul unui jucator poate fi influentat de o multime de factori, Romera a avut o groaza de timp ca sa se dovedeasca de neclintit de la Dinamo, dar nu prea a facut-o. Un jucator inimos, cu ceva aport in atac, dar nimic mai mult.
Perversiunea bolnava a lui Bratu care prefara "un roman" in locul lui Romera :)))))) A refuzat sa il joace de cum a ajuns la Dinamo.
Exact. Singurul argument favorabil lui Romera e adus de faptul că înlocuitorii au reușit să fie și mai slabi.
"perioadă în care ibericul a jucat 57 de meciuri în tricoul alb-roșilor, reușind să marcheze un gol." Un singur gol, dar ce gol! șut la vinclu, pentru 2-1 cu CSU Craiova în playoff, atunci cînd ne-a egalat pe final *** de Zlatinski.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eh...ce stiu jurnalistii de La Marca???!!!Va spune nea Mister Cornel Dinu de la Targoviste cum sta treaba cu Romero...El edestept si cult! :)
Il vrei la clona din Popesti-Leordeni?
jucator slabut. la dinamo a avut multe meciuri slabe de unde trag concluzia ca liga a 2-a din spania e mai slaba decat liga 1 din romania .
Romera a fost praf, pe aparare GAURA. Un jucator modest...
Manca-v-ar serpii, in orice tara normala la cap, uitati-va in Polonia cand joaca o echipa de top in orice sport este deschis pana si un live! Iar voi inca nu ati anuntat victoria lui CSM Bucuresti la volei feminin acasa la campioana Poloniei (dupa un meci superb). Cu mizeriile voastre din fotbal, 80% din articole fiind mizerii. Pana si Romera asta, e un jucator penibil, mai ales pe aparare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.