Alte știri din fotbal
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
da ombre, am inteles ca era pt el. eu scrisesem inainte ca nu ar avea ctr cu becali. apoi a zis el ca are. nu eram f sigur si nu l-am contrazis, apoi ai precizat tu ca sigur nu are. eu ti-am zis danke. ...))) si hai Chiajna !!! vorba lui terminatorul.... ..)))
Am zis ca nu e,apoi ai dat replay la comentariu meu si mi-ai zis si tu ca nu e!:)...Ti-am dat acum tie replay ca sa subliniez faptul ca NU E,si nu pt tine era,ci pt cel de mai jos care era foarte arogant si imi spunea ca a semnat cu ei.Si am vrut sa se vada ca nu doar eu sunt cel care crede asta:)
pai asa stiam si eu, de asta postasem anterior ca nu e sub ctr cu becali famiglia. ms pentru precizare. ..))
Nu e ca a refuzat sa semneze cu ei.Si din pricina asta a fost scos total din lot,si acum prinde grei si echipa a 2-a.
Nu fi tu mare Ghote:).N-a semnat,bolovanule!
DRUM BUN IN VIATA MUNTENE, TI-AI FACUT DATORIA FATA DE NOI.
a. ok, e clar, in viitorul cincinal sigur devine titular.
ai dreptate si tu.la nevoie intra birindelli si da bara-bara-bara-gol. nu e nevoie, ceahlaul nici nu o sa vina la bucuresti, se opreste la bacau la o partida de scrabble.
A semnat cu fratii BECALI... doh
din ce stiu nu e sub contract cu aia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.