Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
astia '' 2 ''sunt 1 singur cu zeci de conturi.....angajat sa impacheze peste congelat ...cu asta se ocupa ....toate comentariile lui sunt provocatoare ..pentru a face trafic .....il gasesti aici non stop ...si de paste ..de craciun ..de revelion
Băi, tu ești Iosif? Ca prea râde lumea de tine!:)))
De acord cu privire la Giafer, Bani si N Rosu. Dar si Bena e incet si gafeur, l-as vedea mai curand pe Rici in acel 11 pe care l-ai listat. Iar Iglesias isi cam epuizeaza creditul pe care l-a acumulat jucand bine in Liga 2. In ultimele meciuri e o umbra stearsa. Sper, apropo si de ce zici tu cu fixatiile lui Burca, sa ii dea totusi o sansa reala lui I Rosu.
Te referi la Ilic si Lucas...CORECT, nu i am vazut jucand, nu stiu daca e ceva de ei, dar i am numit pe locurile ocupate de Giafer si Nelut Rosu..si sincer,nu au cum sa fie mai slabi..nu au cum pur si simplu..!
4 atacanti in lot erau multi cand formatia principala are unul singur
Ale prostiei am vrut să scriu!÷)))
Forza Dinamo!
Deci ăștia 2 sunt Iosif și Randoom, cele doua legende ale gsp-ului?÷))))
Te uitai cam ca "*** la poarta noua" pe cativa mentionati nici nu i-ai vazut JUCAND!!! Ca nu au facut-o... asa "expert" mai rar!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti asa de prostalau ca te-ai simtit c-ar fi vorba despre tine, tibi iq33 Firicel prostu', agramatu' nostru, sta in cusca si nu musca ... :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.