Alte știri din fotbal
FCSB a ales stadionul pe care vrea să joace barajul de Conference: „Jucătorilor nu le place”
4
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
2
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
1
Știri din fotbal internațional
Eroul lui Real Madrid cu Manchester City: „Am făcut exact ce mi-a cerut Arbeloa. A funcționat bine!”
0
Chivu a scăpat ieftin » Minunea Bodo/Glimt a mai făcut o victimă și e cu un pas în „sferturile” Ligii Campionilor!
15
Arbeloa & Valverde i-au dat clasă lui Guardiola! » Real Madrid a zdrobit-o pe City, englezii mai scapă doar printr-o minune
7
PSG i-a dat 5 lui Chelsea! Deținătoarea trofeului și-a rezervat locul în „sferturi”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Prima țară din NATO care a chemat instructori militari ucraineni ca să-i ...
Libertatea
e clar ca se va califica in CL. rupe tot pana acolo.
:))) netoiul sa io iau pe amanta si pe fiesa in belengher. hai v-am lasat ma duc la fotbal in sala , salut o seara placut. undei imperator sa ma vada sami ia paola sa mio roada?:))
Culmea e ca Scarlatache joaca mai bine pe stanga. Dumnezeu sa-l inteleaga pe asta.
Mi-au placut amandoi.Patrascu chiar a jucat bine in a2a repriza si nu poti sa spui ca e un jucator terminat.Schimbarea a fost pt a vedea si alti jucatori la treaba,nu pt ca nu mai putea.La penalty s-a relaxat.Avem jucatori de viteza(Stratila,Curtean,Stanescu) si jucatori care oricand pot sa faca diferenta prin viziune gen Alexe(a cam facut un dus rece-cel putin asa a arata dupa primele 2 meciuri,sper sa nu ma insel) Tames,Muntean,Bakaj si chiar Matei.Imi place tipu'.Arata ca vrea sa joace fotbal.E tehnic.Multi chiar dintre suporterii stelei l-au injurat pe oier cand l-a dat.Cat despre Bucsa,poate juca linistit alaturi de Stanescu la prima echipa.De un fundas stanga e nevoie.
nu sa moara mata:L))))
nu avem ce fura de la voi :)))))asteptam sa va preia netoiu;)
Muuult mai bine tinand cont si de adversar.
da i doamne :))))placerea mea cand pierde oaia:)))
Puahahaha!! esti plimbat, vere!
australianul joshua rose dar mititelul sarantocul asta la dat afara . in retur cand am retrogradat a fost david lopes un brazilian doar in acte . imperator joaca extrema pitulata il plasez pe autobuze imi aduce telefoane si portofele hai ca incepui sa dau cartile pe fatza!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.