Alte știri din fotbal
„Voi fi cu Zeljko Kopic la următoarea echipă” » Florentin Petre a spus totul, după despărțirea de Dinamo: „Mă voi întoarce «acasă»”
0
Un rapidist se antrenează cu Steaua!
1
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
1
Universitatea Craiova îl aduce pe Ronaldo! Transfer de Champions League la campioana României
5
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi și Cristiano Ronaldo, printre jucătorii care au alergat cel mai puțin la Campionatul Mondial
0
Turcia - Paraguay, duel decisiv pentru calificare » Niciuna dintre echipe nu își permite un nou pas greșit
0
Brazilia - Haiti, meci crucial pentru echipa lui Ancelotti » „Selecao” caută prima victorie la turneul final
0
Scoția - Maroc, duel în grupa C la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
1
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
Nu ma intereseaza axul central pentru ca astia nu o sa joace niciodata in formula asta in aparare !! La Rus ma asteptam mai mult de la el ca poate . Nu stiu de ce nu joaca Gabi Matei ! MOTI este acealasi moti adica nu poti sa te bazezi pe el niciodata .Stratila ala e bun are si conditie fizica si e si tehnic . Tot taranulBorit se ia de Patrascu !! Si ce daca a ratat !! Ce ma interese3aza pe mine scorul !! Ca sa le dau satisfactie la toti papagalii astia care comenteaza pe aici ! Patrascu a inceput sa joace ce trebuia sa joace mai demult si asta e bine . Curtean e tehnic dar fara conditie tehnica venind de la o divizionara B ...fara sa fiu malitios cu Timisoara dar in liga B pe vedetele alea
Normal cum sä nu , echipa de aur ! :))
:))))glumetzule crezi ca s nebunu ala de davidero:))))nu stiu cine a fost la mai multe meciuri eu pe ale lui dinamo si tu pe ale lui steasia cu toate ca\ esti mai bosorog ca mine:)))))))))))
Ca va convine ca nu,voi sunteti mereu in deplasare!Cat de jenant ca o echipa profesionista sa nu aiba centru de copii si juniori?Si nu numai ca nu are,dar sa fi avut si sa-si bata joc de el!
imperator sti cine sunt?? sau mai exact sti cine a fost marele zoli crisan??
Da?/ ce obiectiv esti. ""baaa degeaba :))) puteti sa castigati an de an locul 1 ca degeaba .. nu aveti suporteri care sa se bucure sunteti 50 de insi la meciurile de acasa de rasul europei.. hai gata dute si vorbeste cu aia ai lu sportul studentesc sau chiajna, cu aia va comparati la suporteri nu cu steoaia, craiova fc arges etc"" Din pacate esti in pozitia fatului, sigla aia din dreapta ta e ISTORIE!
Borcea cumpara arbitrii si in amicale , penibil.
aaa asa e:)) a vazut in schimb filme p0rn0 cu borcea savulescu si walter in trio :)))
Nu-l mai bäga in seamä cä e din Câmpina , na vazut niciodatä un meci live cu dinamo pe teren , intelegi ? :)
SV Ried este pina acum mai buna .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.