Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ce tupeu poate sa aiba Mihalcea dupa ce a condus echipa catastrofal si suntem aproape de divizia B...Mihalcea trebuia demis imediat dupa umilinta cu FCSB cand a jucat cu Kilyen care nu are niciodata ce cauta la Dinamo si cu gafeorul de Popescu...
ce mai vrei si tu ma mare antrnor? ADI ai dus deja aceasta echipa in B ,tu si cu PRUNICA sunteti vinovati de cei ce se intapla la DINAMO acum.
L-a bagat pe Sin si in loc sa-l bage in locul lui Scovajsa-post pe post- si l-a bagat in locul lui Mrzjac-pierzand un inchizator-Serban neachitandu-se bine de aceasta sarcina!Dar Negoita trebuia sa-l demita si pe Rednic-inca odata- pentru schimbarea facuta:Adica l-a bagat pe Andrei Cristea!Daca era dinamovist adevarat nu l-ar fi bagat!Spre comparatie, Gigi Multescu cand era antrenor la Gaz Metan sau la Astra,in meciurile cu Dinamo tinea pe tusa armele grele!
Fugi mă că esti varza. Unde ai antrenat tu mă până la 44 de ani? Esti penibil! Cu oricare antrenor de prin vechea garda, Dinamo azi era aproape de Viitorul si nici debandada actuala de la echipa. Uitati-va la Astra cu jucatori neplatiti! Dar acolo totusi exista un patron si un antrenor. Tu si cu Negoita, cel mai tembel cuplu din Liga 1.
Iată ce aș numi eu *** perfect . Acest *** , Mihalcea e imaginea jalnică a prostului cu pretenții de intelectual . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Argumentele tale sunt legate de deciziile judecatoresti si justitia din Romania. Aceeasi justitie care a inchis dosarele de 10 august, aceeasi justitie in care copiii de bani gata omoara nevinovati pe trecere si scapa basma curata, ca are taticu bani si relatii. Ma f8t in toata justitia corupta din Romania! Fotbalul se joaca pentru suporteri, nu in tribunale si nu pentru generalii unei armate! Iar atata timp cat suporterii si oamenii de fotbal sustin ca FCSB e STEAUA, atata timp cat FCSB e in liga 1, continuatoarea Stelei, dar sub alt nume, Talpan poate sa se stearga cu deciziile judecatoresti! Oricand de antipatic e ciobanul zdrenturos, FCSB E STEAUA! Csf, n-ai csf!
Te a demis pentru ca esti un habarnist
Nici Mihalcea antrenor, madama impresar și Bălănescu președinte de club. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.