Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Multumim din suflet Dusan si multumim jucatorilor dar si domnului Balint...care a incercat dar mai mult nu sa putut deocamdata ... SA VINA CUPA LA TIMISOARA!!!!!!!!!!!!!
Daca locul 3 ocupat de Dinamo este "jenant" asa cum scriu domnii "ziaristi", atunci situatia stelei si a rapidului cum este ?
Jenant pt ca, probabil, autorul articolului e ori dinamovist, ori dinamovist. Daca era orice alta echipa provinciala era un "fantastic loc 3". Asa se face jurnalism profesionist. Ma bucur pt noi ca am primit punctele sper sa primim si un antrenor care sa ne ajute sa facem performanta de care este lotul capabil. Forza Viola la Tg Jiu!
nopte buna dinamo,ma bucur pt timisoara
S-a facut dreptate acesta este clasamentul corect. Unde este marele dansator din buric ca nu mai apare sa isi ridice bratele a sfidare.Cred ca este plecat sa se "pregateasca pentru CL", ca de cativa ani tot asta face, doar ca anul asta adversarii astia de la DNA au stricat "pregatirile"Fara asta cum ar mai fi dansat el acum si ce mai interviuri despre valoarea fabuloasa a echipei lui mai acorda. Lasa borceo mai te pregatesti 10 ani si tot nu intrii in CL
L-am pus la punct pe Turcu pt declaratiile lui ca la circ dar imi scot palaria pt declaratia lui de acum. Sunt dinamovist - Dinamo nu a meritat locul doi - asta e clasamentul adevarat - dinamovistilor o sa le foloseasca aceasta lectie anul viitor. Daca au putin creier-sefii dinamovisti pot intelege ca pot face performanta in Europa League - dar pentru asta se cere disciplina si devotament pt culorile clubului.
Si daca tot aveti site, faceti'l eficient, in puii mei de "profesionisti" ce sunteti! Nici tastele nu merg cum trebuie cand vine vorba de postat comentarii!
Am tinut clasamentul tot timpul CU cele 6 puncte ale Timisoarei. Cate etape a fost Dinamo lider in aceasta editie de campionat?!? De ce e jenant locul trei?!? La ce arata pe teren, locul este foarte mult peste ceea ce merita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.