Comentarii (39)
tatastrumf1
tatastrumf1  •  11 Ianuarie 2021, 18:28
Postat de inconfundabilul.valeri pe 11 Ianuarie 2021, 17:10

Pai nu va mai juca deloc dupa dezafiliere :)))

UEFA spune azi ca Steaua este in Liga 1, sub comanda lui Gigi, este pe primul loc in Liga 1 , cu 34 de puncte :)))))) https://www.uefa.com/memberassociations/teams/50065--fcsb/ Tu despre ce vorbesti, numai tu si cu catalina visati ... :))))))))

mir21
mir21  •  11 Ianuarie 2021, 18:11

Auzi la fomistii aia din ddb, cica cortazero nu are drept de semnatura...pai mai loazelor ala e patronul, actionarul majoritar

171875491077582
Costel Chelaru  •  11 Ianuarie 2021, 18:03

Cortacero este actionar majoritar..voi ceilalti, minoritari. Cum adica nu are drept de semnatura?

ciuleavvictorms
ciuleavvictorms  •  11 Ianuarie 2021, 17:57

hai, pa!

catalin.palcu
catalin.palcu  •  11 Ianuarie 2021, 17:40
Postat de 1948forever pe 11 Ianuarie 2021, 16:32

pai asta e moral sa se intample. rusinea asta trebuia desfiintata demult. trebuie sa vine spaniolii sa ne ajute? ca romanii nu au curaj. frf de 10 ani ii pastreaza in A, cand sportiv trebuiau sa fie in B

Cine ne pastreaza de 10 ani in Divizia A bai prapaditule ? Pai cand a fost Dinamo la retrogradare in ultimii 10 ani??? Exceptand ultimul sezon cand nu ne-au lasat nici sa jucam, nici sa ne antrenam, basca cat ne-au furat cu arbitrii de la inceput pana la sfarsit!

joze_maurinio
joze_maurinio  •  11 Ianuarie 2021, 17:28

Ok, deja, pe langa altele exista o problema grava in comunicatul emis: ORI o minciuna gogonata, ori spalare de bani! "Transferat la Dinamo Bucuresti de la clubul englez Manchester City, la inceputul lunii octombrie a anului trecut"! Teoretic, omul a venit liber de contract, ca City, dupa ce l-a imprumutat peste tot si nu l-a vrut nimeni, la aruncat ca George Becali pe orice fotbalist! DAR, daca ar fi fost vorba de un transfer, cine naiba a dat banii? DDB? Ei tot insira cariera lui de 5 meciuri in 10 ani la City, doar ca sa arate ce sluga de club sunt! Jenant, ca Dinamoul sa ajunga sa se dea mare ca a luat o epava de la un club din Anglia si nici macar nu i-au dat banii!

dobrin
dobrin  •  11 Ianuarie 2021, 17:21

Indienii lui Mutu nu erau buni ca jumuleau gaini la Cluj. Spaniolii insa jumulesc caini la Bucuresti.

becail
becail  •  11 Ianuarie 2021, 17:17

Cred ca CortaZERO e pe mana cu Garcia. Vrea si el un PARANDARAT. Foame mare, tata! Da, Birlica....Birlica ce zice...Sau a lesinat de foame...:))) Nu cred ca se mai poate face ceva...

dybala21
dybala21  •  11 Ianuarie 2021, 17:17
Postat de paulo pe 11 Ianuarie 2021, 16:54

as vrea ca fc fcsb 2003 sa aiba 5 meciuri mai putin jucate la finalul campionatului ... atat si nimic mai mult .. ***

Sterge-te de bale, nea maidanezule. Ai pofte cam mari

inconfundabilul.valeri
inconfundabilul.valeri  •  11 Ianuarie 2021, 17:10
Postat de paulo pe 11 Ianuarie 2021, 16:54

as vrea ca fc fcsb 2003 sa aiba 5 meciuri mai putin jucate la finalul campionatului ... atat si nimic mai mult .. ***

Pai nu va mai juca deloc dupa dezafiliere :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4