Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Daca sa zicem ca subsemnatul ar fi fotbalist la dinamo... si evident fiind neplatit de vreo 5 luni... total restanta ar fi cam 100.000 €, eu cu cine ar trebui sa reziliez contractul???? Cu actionarul principal, cu actionarul minoritar, cu antrenorul echipei de la juniori, sau la o adunare a tuturor actionarilor ... adunare practic imposibila in realitate. Rezulta ca bietul fotbalist de la dinamo, de are contract pe 4 ani... inseamna ca 4 ani joaca tzurca gratis??? Lol
sa ma anunti in momentul in care rezolvati problema la vitan barzesti. Deocamdata, ati preluat niste bani de la fanii care au contribuit si i-ati varsat mai departe (unde, cat, cum, doar voi stiti). Asta nu mi se pare vreo mare smecherie, putea sa faca si Revolut chestia asta. daca insa vrei sa ma lamuresti de ce nu a organizat 'programul dedebe' alegeri pentru 'Boardul dedebe' in vara anului 2020, dupa cum zice tocmai pe siteul 'programului', de ce nu s-a organizat nici o AGA pana acum desi prin legea asociatiilor este imperativ sa organizezi minim o AGA ordinara pe an, daca imi spui te rog de ce 'programul dedebe' nu a publicat, pentru membri, nici o executie bugetara pana acum, atunci te voi asculta cu interes. Sau de ce 'programul dedebe' nu exista dpdv juridic. voi sunteti doar niste infractori.
aia din dedebe nu au personalitate juridica, este doar o marca apartinand asociatiei peluzei. In conditiile astea, toata colectare de fonduri e frauduloasa si ar putea fi dati in judecata, mai ales ca nici banii nu au fost cheltuiti pe ce s-a promis. In fine, nu cred ca se ajunge la asta, dar poate isi dau seama cei de acolo de inselatoria pe care au perpetuat-o. Partea cea mai rea este ca au distrus reputatia oricarui proiect de tip socios, si asa greu de facut in Romania.
Daca Burleanu ne face campioni cum v-a scos pe voi e OK.
hai, pa!
Cine ne pastreaza de 10 ani in Divizia A bai prapaditule ? Pai cand a fost Dinamo la retrogradare in ultimii 10 ani??? Exceptand ultimul sezon cand nu ne-au lasat nici sa jucam, nici sa ne antrenam, basca cat ne-au furat cu arbitrii de la inceput pana la sfarsit!
Ok, deja, pe langa altele exista o problema grava in comunicatul emis: ORI o minciuna gogonata, ori spalare de bani! "Transferat la Dinamo Bucuresti de la clubul englez Manchester City, la inceputul lunii octombrie a anului trecut"! Teoretic, omul a venit liber de contract, ca City, dupa ce l-a imprumutat peste tot si nu l-a vrut nimeni, la aruncat ca George Becali pe orice fotbalist! DAR, daca ar fi fost vorba de un transfer, cine naiba a dat banii? DDB? Ei tot insira cariera lui de 5 meciuri in 10 ani la City, doar ca sa arate ce sluga de club sunt! Jenant, ca Dinamoul sa ajunga sa se dea mare ca a luat o epava de la un club din Anglia si nici macar nu i-au dat banii!
Cred ca CortaZERO e pe mana cu Garcia. Vrea si el un PARANDARAT. Foame mare, tata! Da, Birlica....Birlica ce zice...Sau a lesinat de foame...:))) Nu cred ca se mai poate face ceva...
as vrea ca fc fcsb 2003 sa aiba 5 meciuri mai putin jucate la finalul campionatului ... atat si nimic mai mult .. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.