Alte știri din fotbal
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
0
Fostul internațional l-a luat la rost pe Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Alo voi ne credeți prosti nu am văzut blatul șepcilor roșii petru a cădea cu voi la baraj cu voi ca să va dea meciul ciocul mic și joc de glezna viitorul vi la asigurat șepcile roșii.
si care e satisfactia ta? pana una alta, voi Rapidul v-ati desfiintat ca si club, nu noi ! daca ne-o veni si noua randul, ne-om descurca noi, nu stam cu mana intinsa la primaria de sector
Fake news!
Am fost moderat pentru ca am scris ca, pentru același articol, cei trei gazetari GSP vor primi mai putini bani decât un singur redactor de la Prosport. De ce a fost nevoie de 3 antidinamovisti sa semneze un articol primit?
Dacă vor juca acolo. E prea posibil să se desființeze după retrogradare.
În doua săptămâni sunteți în B! Mult succes la matineu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
singurii care va faceti de ras sunteti voi suporterii lui vitan barzesti ca tot insistati sa tineti mortul in geam pentru a incasa pensia. nu aveti bah ce cauta in liga 1. vitan barzesti si liga 1 sunt doua subiecte diametral opuse.
Gazeta nu rateaza nicio ocazie sa se faca de ras. Noroc ca sunt si site-uri mai serioase de sport.
De ce sa riscam sa ne bata U Cluj la scor???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.