Comentarii (5)
creeperno8142
creeperno8142  •  08 Mai 2026, 22:38

Dinamo respecta legea

Dezinformare
Dezinformare  •  08 Mai 2026, 22:32

Era si timpul, datori de miloane sterse din pix!!!

mzm1
mzm1  •  08 Mai 2026, 19:24

Pentru Dinamo se fac tot felul de aranjamente, combinații, permutări, eșalonări, reeșalonări, re-re-reeșalonări, numai datoriile nu se plătesc! Anul trecut au ieșit din insolvență deși mai aveau de plată un milion și o sută de mii de euro! Cum s-a putut aproba așa ceva??!! Echipele Mediaș și Clinceni au fost depunctate și retrogradate pentru datorii incomparabil mai mici!! Acum Dinamo și-au gajat... vesela de bucătărie, grătar, hotă, aparat foto, cisme de compresie... 33 de obiecte inutile, dar cred că nici alea nu sunt ale lor! E foarte interesant! Aș vrea să-i văd pe cei de la ANAF vânzând în Talcioc... grătar, hotă, cisme, ha!, ha!, ha!! Mereu se fac... documente, bani nu se dau niciodată!

Gogu682
Gogu682  •  08 Mai 2026, 17:58

Prapaditii astia si-au gajat pana si lingurile si ei vor sa joace in Europa. Asta dupa ce pretenii din justitie le-au taiat mai multe meleoane datorii pe nici un considerent legal in Europa, pacalind angajati neonorand contracte samdp. Oare pana unde si pana cand mai merge furaciunea cu acest pseudoclub.

81mada
81mada  •  08 Mai 2026, 15:36

Niste scobitori si bete de chibrit n au gasit si ei…

Comentează