Alte știri din fotbal
Raul Opruț, înainte de Rapid - Dinamo: „Suferim mult în România din acest punct de vedere”
0
Craiova a stabilit un nou record la vânzarea de abonamente
1
Daniel Pancu, înaintea derby-ului Rapid - Dinamo: „Cea mai bună echipă a primelor etape”
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Știri din fotbal internațional
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
1
Inter și Lazio au modificat de urgență termenii transferului!
0
Cvadruplul campion al României cu CFR Cluj a fost prezentat la CSKA Sofia
0
Barcelona are planul B dacă transferul lui Julian Alvarez eșuează: Luis Suarez!
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Dacă pe stânga există totuși un echilibru, în partea dreaptă Sivis e slăbuț rău iar Costin nu e fundaș.
Selmani trebuie sa mai lase din pretentii
Selmani nu are tehnica deloc(nu dribleaza și nu vede nimic in jur, ca sa mai dea și câte o pasa),dar...face presing!Alearga dupa fiecare minge(e uimitor de unde are atâta energie) și se intâmpla ca in busculadele lui, sa se creeaze oportunitați pentru coechipieri!Fara el in teren, Dinamo...nu prea ataca!Iar Mogoș e o catastrofa de jucator!
Dinamo nu are fundas dreapta ...!!! Sivis si Costin is din alt film ....!!! Trebuie adus MOGOS ....!!!1 Selmani este la acelasi nivel cu Pop si trebuie lasat sa plece ....!!! Marginean nu prea a aratat multe in tur ....!!!! Trebuie adus si un inchizator care sa poata sa joace langa Gnahore...!!! TELES si MAFTEI de la otelul ar fi de asemenea buni pentru noi ...!!!
Referitor la Marginean!Are intr-adevar un fizic bun(1,90 m)-dar pe postul de fundaș central a jucat foarte bine și tânarul Lisandru-in perioada când cei doi togolezi-Boateng și Homawoo- au venit accidentați de la naționala țarii lor!!De care nu s-a mai auzit nimic-dupa ce s-au refacut cei doi-pe când Marginean a mai primit„minute”(incredere)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.