Comentarii (20)
valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:09
Postat de valyomanyd pe 29 Decembrie 2016, 22:05

Valahule, ce ai patit, *** de nu poti tasta corect ? :)))))))))))

Limbaj intolerant ? :))) *** ! :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:07
Postat de ion2010 pe 29 Decembrie 2016, 20:12

Ăsta se duce și la Șoimii Pâncota dacă dau bani mai mulți. "Caracterul" de Cernat e sub contract cu Voluntari și el vorbește cu alți antrenori despre transferul la alte echipe. Așa fraieri sunt cei din club de la Voluntari să accepte așa ceva din partea lui Cernat? ***....

Ionele, Cernat e in situatia Bizonului, te-ai prins ?

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:05
Postat de knattspyrnufelag_elfsborg_etc pe 29 Decembrie 2016, 22:00

semniaza si ndoaie cu noi impreiuna cu cernat au 80 de ani avem cacademie buna rau numai taliente ies pa porti

Valahule, ce ai patit, *** de nu poti tasta corect ? :)))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  29 Decembrie 2016, 22:00

semniaza si ndoaie cu noi impreiuna cu cernat au 80 de ani avem cacademie buna rau numai taliente ies pa porti

noapte
noapte  •  29 Decembrie 2016, 21:31
Postat de ion2010 pe 29 Decembrie 2016, 20:12

Ăsta se duce și la Șoimii Pâncota dacă dau bani mai mulți. "Caracterul" de Cernat e sub contract cu Voluntari și el vorbește cu alți antrenori despre transferul la alte echipe. Așa fraieri sunt cei din club de la Voluntari să accepte așa ceva din partea lui Cernat? ***....

Gigi l-a sunat primul pe Cernat. I-a zis ca daca nu i-l propunea Mihai Stoica il aducea cu forta, cumpara toata echipa Voluntari numai sa il ia pe Cernat dar cum a fost propus de Mihai Stoica l-a sunat si i-a zis ca nu il intereseaza deloc si ca il prefera pe Dica pe postul de numar 10.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  29 Decembrie 2016, 20:48
Postat de bvd_magheru pe 29 Decembrie 2016, 19:57

*** . *** . *** . E in sange . In adn . Apropo eu intru aici pentru ca sa mai pierd timpul . Nu ma mai intereseaza statul social roman . Pa si pusi !

E clar, nu te intereseaza statul social roman, tu ai timp de pierdut...

calinescu_
calinescu_  •  29 Decembrie 2016, 20:39

CERNAT E BUNICEL DAR NU LA NIVELUL SA SE BATA ASTRA , DINAMO SI STEAUA PENTRU EL ....!!!!! CEL MAI BUN 10 DIN CAMPIONAT E ERIK ....!!!! DUPA EL E PALICI SI APOI ALTII....!!!!

ion2010
ion2010  •  29 Decembrie 2016, 20:12

Ăsta se duce și la Șoimii Pâncota dacă dau bani mai mulți. "Caracterul" de Cernat e sub contract cu Voluntari și el vorbește cu alți antrenori despre transferul la alte echipe. Așa fraieri sunt cei din club de la Voluntari să accepte așa ceva din partea lui Cernat? ***....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  29 Decembrie 2016, 19:57
Postat de thelegend. pe 29 Decembrie 2016, 19:52

Sa inteleg ca nu stai in Romania ?? Altfel nu ai spune tampenia asta,in fiecare MCDonald's au amplasat niste calculatorase cu internet unde poti sta fara problema. Important e sa gasesti loc, si bineinteles daca e sa faci consumatie.Dar pentru postaciii astea merge si un meniu la 5 lei cu o chiftea obosita si un pumnisor de cartofi.

*** . *** . *** . E in sange . In adn . Apropo eu intru aici pentru ca sa mai pierd timpul . Nu ma mai intereseaza statul social roman . Pa si pusi !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1745flo
1745flo  •  29 Decembrie 2016, 19:53

Intrebare pt gigisti: ati si uitat bancul cu patrula?÷)

  • 1
  • 2
Comentează