Comentarii (20)
1745flo
1745flo  •  29 Decembrie 2016, 19:53

Intrebare pt gigisti: ati si uitat bancul cu patrula?÷)

thelegend.
thelegend.  •  29 Decembrie 2016, 19:41
Postat de jackies pe 29 Decembrie 2016, 19:38

Cine vine la rupti aia insolventi ?? Decat la Dinamo mai bine te angajezi la MCDOnalds

Din cauza aia esti tu mereu la McDonald's pe internetu de acolo ?? Ca e gratis si acasa nu-ti mai merge Magnetofonu ala numit calculator ??

jackies
jackies  •  29 Decembrie 2016, 19:38

Cine vine la rupti aia insolventi ?? Decat la Dinamo mai bine te angajezi la MCDOnalds

knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  29 Decembrie 2016, 19:32

noi amfacut tot ce iera iomeneste posbilbil sal aducem si ofertat pe wahwah pardon whattsup de catrie manajerul dansiulecu care sia facut operatiune stetica sa scape de negi am mai pus 50 de iuro la oferta daca iera minamovist adevarat aducea el bani deacasa sa joace la noi

thelegend.
thelegend.  •  29 Decembrie 2016, 19:52
Postat de bvd_magheru pe 29 Decembrie 2016, 19:48

Mac donald's nu ofera internet gratuit . Doar starbucks si a & w. Eu am 500 de starbucks aici . Tot orasul unde traiesc nu plateste internetul .

Sa inteleg ca nu stai in Romania ?? Altfel nu ai spune tampenia asta,in fiecare MCDonald's au amplasat niste calculatorase cu internet unde poti sta fara problema. Important e sa gasesti loc, si bineinteles daca e sa faci consumatie.Dar pentru postaciii astea merge si un meniu la 5 lei cu o chiftea obosita si un pumnisor de cartofi.

1425838917717550
John Milne  •  29 Decembrie 2016, 19:46

Daca pluseaza Astra cuu 100 lei mai multil pierde adventistul

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:09
Postat de valyomanyd pe 29 Decembrie 2016, 22:05

Valahule, ce ai patit, *** de nu poti tasta corect ? :)))))))))))

Limbaj intolerant ? :))) *** ! :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:07
Postat de ion2010 pe 29 Decembrie 2016, 20:12

Ăsta se duce și la Șoimii Pâncota dacă dau bani mai mulți. "Caracterul" de Cernat e sub contract cu Voluntari și el vorbește cu alți antrenori despre transferul la alte echipe. Așa fraieri sunt cei din club de la Voluntari să accepte așa ceva din partea lui Cernat? ***....

Ionele, Cernat e in situatia Bizonului, te-ai prins ?

valyomanyd
valyomanyd  •  29 Decembrie 2016, 22:05
Postat de knattspyrnufelag_elfsborg_etc pe 29 Decembrie 2016, 22:00

semniaza si ndoaie cu noi impreiuna cu cernat au 80 de ani avem cacademie buna rau numai taliente ies pa porti

Valahule, ce ai patit, *** de nu poti tasta corect ? :)))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  29 Decembrie 2016, 22:00

semniaza si ndoaie cu noi impreiuna cu cernat au 80 de ani avem cacademie buna rau numai taliente ies pa porti

  • 1
  • 2
Comentează