Comentarii (12)
creeperno  •  03 Iunie 2020, 22:32

Care e raspunsul?

trink  •  03 Iunie 2020, 18:59

Nu cred că cineva e în măsură să preia Dinamo! Fanii trebuie să înțeleagă că ei nu pot decide. Ei pot avea o imagine, un cuvânt în tribună sau, când lucrurile merg rău, să fluture niște batiste albe, ca în Spania. Cert e că Dinamo e un brand care nu valorează nici în glumă 1 euro. E un brand de mare valoare dacă știi să-l pui în valoare.

trink  •  03 Iunie 2020, 18:57

hai cu bolsevismul cat mai sus!

cacao.cu.mac  •  03 Iunie 2020, 13:09
Postat de romulus65 pe 03 Iunie 2020, 12:47

I-auzi la el, Negoita nu are incredere in Melero pentru ca ar fi intermediarul altor oameni de afaceri. Ce il mai intereseaza pe Negoita ce va face spaniolul cu Dinamo dupa ce el va vinde si isi va lua banii? Poate ca Negoita vrea sa decida la Dinamo si dupa vanzarea clubului.

Sigur ar vrea!!

cacao.cu.mac  •  03 Iunie 2020, 13:08
Postat de fibra pe 03 Iunie 2020, 12:17

E batalie mare pe D cu vorba dar nimeni nu cumpara deoarece nu are ce.

Daca se vinde ceva, autocarul, sau poarta de la saftica, stai legat in lant o zi intreaga?? Ca un caine...hehe..

romulus65  •  03 Iunie 2020, 12:47

I-auzi la el, Negoita nu are incredere in Melero pentru ca ar fi intermediarul altor oameni de afaceri. Ce il mai intereseaza pe Negoita ce va face spaniolul cu Dinamo dupa ce el va vinde si isi va lua banii? Poate ca Negoita vrea sa decida la Dinamo si dupa vanzarea clubului.

fibra  •  03 Iunie 2020, 12:17

E batalie mare pe D cu vorba dar nimeni nu cumpara deoarece nu are ce.

ipse  •  03 Iunie 2020, 10:17
Postat de valdino pe 03 Iunie 2020, 10:12

Ce facem domnilor? Pai..pana acum , Dinamo se vindea Luni sau Marti, acum se vinde Miercuri ? :))

Ha, ha!!! Se vinde in fiecare zi. Falimentul e aproape. *** nici prima echipa echipa comunista din Romania, Rapid, care a falimentat/decedat. Hai cu falimentul, hai ca se poate!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valdino  •  03 Iunie 2020, 10:12

Ce facem domnilor? Pai..pana acum , Dinamo se vindea Luni sau Marti, acum se vinde Miercuri ? :))

ipse  •  03 Iunie 2020, 09:47

Cata fomica are Negoita, implicit echipa fostei securitati comuniste!

  • 1
  • 2