Alte știri din fotbal
Prezentare printre macarale » FC Argeș a găsit o modalitate inedită să le arate fanilor noul echipament: fără siglă + mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a avut meci și cu reporterul: „Cum poți să mă întrebi așa ceva?!”
0
Argentina - Elveția, în sferturile Campionatului Mondial » Echipele de start!
3
Norvegia - Anglia 1-2 » Hey, semis! Jude Bellingham trimite Albionul în careul de ași. Dar ce scandal va fi!
5
Controversa serii: mingea a lovit un cablu înainte ca Anglia să înscrie!
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Nu fi, Bulă. Iar faci subinginerii de râs!
:))!Nu fii rautacios!:))"Banii e pe drum"!Drumu-i greu ,omatu-i mare"!:)))Vin din Laponia,de la Mos Craciun!Vin cu sania ,intr-un sac de rafie si "e putini"!Oricum,luni sigur apare stirea ca banii n-au auns ca a fost INCIDENT BANCAR!!:))O eroare, ceva!:)))
:)) Cred că sunt mai vechi decât tine, pă aici, lol. :))
Stă la palat de la 6 dimineața
Tot aia e!:)))
)))))))))))))))))Esti in mare forma,ai luat comision la ultimul virament al lui Cortazero?Cum care,ala de l-a facut vinerea asta,ca el numai vinerea merge la banca!
Merci la fel !
Samertx, lasa cuvintele pretentioase, cand erai nou pe aici, injurai in stanga si in dreapta, cu predilectie steaua si stelistii. Te-ai mai cizelat, dar trecutul stim.
Și care sunt ăia, metre?
Sunt stelisti care au putere de observatie si nu sunt emotionali CA noi Asa ca ma pot sfatui. Eu nu le injur dragostea !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.