Alte știri din fotbal
Prezentare printre macarale » FC Argeș a găsit o modalitate inedită să le arate fanilor noul echipament: fără siglă + mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Norvegiei, năpădit de lacrimi după eliminare: „Nu-i pot lăuda îndeajuns pe băieți”
0
Argentina - Elveția, în sferturile Campionatului Mondial
3
Thomas Tuchel a avut meci și cu reporterul: „Cum poți să mă întrebi așa ceva?!”
0
Norvegia - Anglia 1-2 » Hey, semis! Jude Bellingham trimite Albionul în careul de ași. Dar ce scandal va fi!
5
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Dinamo bate pe Astra, apoi pe Voluntari, apoi la Arges, apoi pe Iasi. Ne asteapta 4 victorii consecutive. Avem 17 pct. Suntem departe de retrogradare.
Putin dezamagit ca Astra nu a dat gol cu amaratii astia. Poate in repriza a doua.
pacat ca esti doar un fanatic si nu vezi realitatea. din pacate la sfarsitul campionatului te va lovi crunt :)
„ Mai degrabă pierdem dar am încredere că plecăm cu un punct la noi acasă” :))
Natural?? O echipa care nu a fost lasata sa se antreneze in mod abuziv si nu i s-a permis sa joace 5 meciuri era normal sa fie retrogradata?? Cand ne mai trebuiau 6 pct din 15 si luasem deja 8 puncte din ultimele 4 meciuri.
Nici o Juma de ocazie nu am avut in r 1 !
Cum a retrogradat bre ? Cat de prost sa fii sa sustii o aberatie ?
Da...***,mercenari, care nici nu stiu ce ii asteapta maine, dar nici Contra nu arata ca i-a invatat ceva...numai pase inapoi, arunca mingea in careu ca pe vremea ,,Angliei '90" si atat. Doi atacanti statici, mijloc fara orizont. Dezolant. Meci de Liga a2a spre a3a. Astia suntem, atat putem,atat meritam.Succese!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-ai inteles nimic, degeaba! Unde am scris eu ca Dinamo ar fi marcat dacă prelungea mai mult?
am inteles doar ce ai scris. depinde ce intelegi tu cand tastezi:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.