Alte știri din fotbal
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
2
Sabău îl „temperează” pe Gică Popescu și refuză să-și asume obiectivul: „Încă nu!”
0
Știri din fotbal internațional
Norvegia - Anglia, pentru semifinalele Campionatului Mondial
5
Argentina - Elveția, în sferturile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
2
MM Stoica, siderat după decizia luată la Campionatul Mondial: „E ireal așa ceva”
4
Ce va face Emmanuel Macron dacă Franța ajunge în finala Mondialului
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Natural?? O echipa care nu a fost lasata sa se antreneze in mod abuziv si nu i s-a permis sa joace 5 meciuri era normal sa fie retrogradata?? Cand ne mai trebuiau 6 pct din 15 si luasem deja 8 puncte din ultimele 4 meciuri.
Cum a retrogradat bre ? Cat de prost sa fii sa sustii o aberatie ?
Da
ghinion :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). sigur au avut ghinion cand joci mai mult inapoi.:))))
mi-e mila de dinamo la ce joaca acum.din 10 pase 9 inapoi iar una abia daca o poate controla. doua minute am urmarit-o si a fost de ajuns.nu cred ca-si merita locul in liga 1.
hai dinamo am avut ghinion dar simpt ca in a doua repriza v-or marca baietii cu dinamo pana la moarte haidee
R 1 . Antifotbal
pai este clar ca la un moment dat o sa se rezolva problema dintre Steaua din liga 1 si mapn. inevitabil.
Conform Daniil Coman, jucatorii Astrei joaca pe o prima speciala. Din surse, aceasta prima este platita de Cortacero si ajunge saptamana viitoare. Nu, nu este mita, ca nu sunt bani, doar vorbe goale.
*** fecesebist, Dinamo se numeste Dinamo. Noi nu suntem ca popandaii lui nea Jiji sa ne numim FC 4 consoane FCSB. Practic ati ajuns rasul europei cand va striga aia: Footbal Club EfSiEsBi. :))) Traiesti intr-o umilinta continua de ani de zile. Practic nici nu mai stii cum e altfel.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.