Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
12
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Bravo!
Ai spus un ADEVĂR de necontestat.
Steaua nu s-a desfiintat si nici nu a intrat in faliment. dar dupa ce se desfiinteaza mizeria fotbalului romanesc vitan barzesti aka echipa pe care o sustii,o sa scapam de *** ca tine care doar mint pe gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comform actelor, Steaua , echipă de fotbal s-a desființat in 2004 odată cu intrarea în faliment a Asociație împuternicite prin act de vointa validat de un notar ca și continuatoarea CSA Steaua intre 1998-2004. Verificați consemnarea falimentului.....ca nu vorbește nimeni de acest faliment. Cat priveste desființarea echipei de fotbal Dinamo, e un fapt posibil. Dar clubul Cs Dinamo va rămâne, asa cum a continuat Asa Steaua, și când vor muri și când vor muri , asa cum e firesc, cei ce va manipulează sa credeti ca avem fotbal în Romania și că există o competiție cu echipe, veti putea deduce cat timp ati crezut într-o minciuna.....
Stiu ca esti prost dar nici chiar asa,cum naiba nu exista Steaua daca Steaua nu a retrogradat niciodata si oficial tradatorii de tara de la mapn nu au nimic din 1998? bine ca va desfiintati,peste un an o sa si uitam ca ati existat bai vitan barzestilor.
pai Steaua din liga 1 a primit coef. uefa in 2021 pentru castigarea cce din 1986. plus ca daca clona csa nu are nimic din 1998,automat este demonstrat juridic ca Steaua din liga 1 este continuatoarea echipei si de aia si primeste coef. uefa in plus pentru castigarea cce. mai pe romaneste cand o sa jucam sub egida iccj o sa conteze ce spune justitia ,pana atunci conteaza ce spune uefa ca de acolo ne luam banii. bine ca va desfiintati voi cei din vitan barzesti,nu o sa mai auzim de voi niciodata in scurt timp.
Păi nici nu trebuie să aibă. Palmaresul important e până în 1998 — Cupa Campionilor și Supercupa Europei, 1986. Asta înseamnă STEAUA BUCUREȘTI.
E vorba de Steaua copil prost, nu e existat intre 2003-2017 o echipa cu numele asta.
Dupa ce ca are jucatori de 2 lei acum Dinamo a adus si un antrenor de 2 bani!Pacat de traditia clubului!
*** tot cu becali în gura!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.