Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga
0
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
deci tu spui ca daca nu pierde Steaua este campioana,iar la sfarsit spui ca daca nu bat este de rau. wtf? pai pot face egal. continua,pana acuma toti antistelistii cred ca injuri dinamop si cfr. asa de slab dezvoltat este simtul tau sarcastic. ha ha ha.
Dacă nu pierde diseară cu *** Cluj,ceea ce e extrem de inposibil,Steaua e ca si încoronata campioana româniei si poate prinde inclusiv grupele Champions League de anul asta,fiindca nu au inceput încă. În tot acest timp rinamo nouarii romaniei traiesc umilinte maxime,pe care doar Steaua le-ar putea egala dacă nu bat diseară,dovedind astfel ca sunt mai slabi decât Dudelange,dar asta e inposibil am mai zis. STEAUA BUCUREȘTI CAMPIOANA LUMII EȘTI!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in mod normal daca nue ra mafie in fotbal,dinamop aka rusinea romaniei trebuia sa retrogradeze sezonul asta. anul trecut au jucat in playout,dupa ce au avut 15 puncte dupa primele 8 etape,acuma au 10 dupa primele 8 etape si mai au meciuri extrem de grele impotriva unor echipe de playoff,sau care au sters cu dinamop pe jos sezonul trecut,botosani,chiajna,sepsi,calarasi si iasi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.