Alte știri din fotbal
Gigi Becali „îngheață” staff-ul la FCSB! 3 decizii anunțate în disperare de cauză, după eșecul cu FC Argeș
0
Rapid - Metaloglobus, în etapa #22 din Superliga: galeria giuleșteană protestează » Echipe probabile + cote
0
Farul - Hermannstadt, în etapa #22 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci din istorie pe stadionul „1 Mai” din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Nu și-au meritat banii! » Catastrofe românești în Serie A: zece internaționali cu mai puțin de 10 jocuri
0
După o lungă perioadă de suferință, patronul Fiorentinei și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
Hai, alde 8 clase,suporteri ai fcsb și ai prazului,ieșiți la interval și spuneți voi cum e istoria!Pupați în dos gsp, că vă râde sufletul după un asa articol scris de o 3,14zdă și nesemnat,din motive evidente!Sa vă luați semințe când citiți comentariile
E bine ca ziariștii nu mai sunt speriați si spun adevărul despre echipa securității comuniste. Multe nenorociri au făcut această echipă cu părinții la Moscova bolsevică.
ce comenteaza pe aici dinamovistii. va doare? adevarul doare? o sa va cunoasca lumea drept favorizati de sistem. hahahahaaaaa. se schimbar sistemul pentru a ramane voi in prima liga. da erati retrogradati daca clasamentul se ingheata.
Acu' e scris la comandă...can au susținut liga cu 16 echipe, numai sa nu retrogradeze fc laica erau buni... Voi nu vă dați seama că gsp și-a dorit să rămâna fc laica în liga I, să aiba de cine mai face mișto?
Hai ca deja o dati in SF mai toatr cluburile au fost comuniste pentru ca bu aveau de ales. Daca nu au fost infiintate de comunisti nu inseamna ca nu au fost sau ca nu au beneficiat de ajutor in anumite momente. Toate ai avut beneficii inclusiv prea curatii dea rapid sau u craiova. Ca nu au avut aceeiasi influenta cu cei doi granzi este perfect adevarat dar se aplica in mare doar in anii 80. Nu mai faceti atat pe victimele pentru trafic ca e jenant.
Pai si ce neadevar s-a scris acolo?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa cadem mereu in picioare. Multumim FRF si LPF ca ne-a salvat de la retrogradare
Sigur e opera lui Crăițoiu. Săracul!
Gg dacă ar putea in mod sigur Și ar negocia singur drepturile... doar ca mitica a fost un șmecher când a făcut contractul... practic gg își poate negocia singur doar dacă 50%+1 din cluburi sunt de acord cu asta... practic nu vor fi niciodată de acord
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.