Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Nu e zi fara articol despre Dinamo.Numai caterinca a mai ramas de voi.Daca nu sunt subiecte inventate,vin interviuri la comanda cu personaje gen Badea sau Cohn pe care ii spalati bine si ii prezentati ca mari investitoti.Subiecte de genul stadionul Dinamo care implica un pic de creier si cercetari nu este abordat de catre "jurnalisti". P.S Cat a luat Geambasu pentru interviul dictat de Badea?
Corect. Sunt jucatori care s-au angajat acolo unde au fost doriti. Ce ar fi trebuit sa faca? Sa moara de foame, refuzand ofertele de la FCSB, doar pentru ca pe ei exista stampila Dinamo? Cred ca Dinamo ar trebui sa fie mai scandalizata de plecarea lui Gnohere. Este unul dintre motivele pentru care echipa este unde este acum. Dar nici in acest caz nu e vina jucatorului. S-a dus unde a fost dorit. E vina conducatorilor clubului, care au renuntat la un jucator ce era mult peste toti cei care s-au perindat pe la Dinamo in ultima vreme
Pe Tucudean puneți-l în tricoul lui CFR Cluj. La FC FCSB a jucat câteva luni. Apoi a venit cu Viitorul și le-a dat golul decisiv, care a dus titlul la Constanța. Și pe Balgradean, tot în tricoul CFR-ului puteți să îl puneți. :)) Și să îl întrebați și cine ar vrea să ia titlul anul ăsta. :))
Bv ma gazetare nota 4. Tine si tu firul naratiunii, spune de la ce echipe s au transferat la fcsb. Ca o sa creada lumea ca e o tradare stil Figo. Hai ca iti fac eu treaba, Tucudean a venit de la Charlton Athletic cred ca imprumut jucand 17 meciuri si marcand nu mai putin de 3 goluri :))) la fcsb :)))) si Pufi transferat de pe aeroport ca pleca omu in vacanta fiind concediat de marea echipa Concordia Chiajna. :))))) Ia ziceti acu parca nu mai sunt asa dramatice tradarile astea..... scrieti corect ma nu mai e timp de *** dinastea de articole...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai gazetars ca ti a raspuns Tucudean:)))) tocmai a devenit membru cotizant la Dinamo:))))) ti ai luat soc, ia un snikers:))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentariile sunt mai misto decat articolul :))). Asta nu e sectiunea de comentat, e loc de dat cu capul pentru dinamovisti
Întrebarea mea este: puteau ei sau alții, la momentul filmării acelui videoclip, să zică deschis, pe față, eu nu pot sa cânt că nu sunt dinamovist, că vreau să joc indiferent de numele echipei, că vreau să ajung la un nivel mai ridicat, etc?
Oricum nu au mai trait ei astfel de momente la fc5b!! ...Oricum trofeele castigate acolo au fost furate de gigi becali! Nu sunt o performanța ci doar niste cifre mincinoase intr-o statistica modena catraghioasa a fotbalului de cumetrie!
tradezi cand mergi la Steaua, nu la fece ficisibi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.