Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Cristiano Ronaldo se implică! Nu-l vrea lângă Messi pe fostul coechipier de la Real și Manchester United
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
E bine dar totul e sa ii si ia.
lol problema nu-s salariile. f bine ca se platesc... problema e ca majoritatea astora platiti cu aceste sume nu-si merita banii! PS: cat despre gsp... ba voi puteti sa nu mai fiti carcotasi?! tot ce faceti e sa bagati strambe. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E induiosatoare 'grija' pe care ne-o porti, dar nu avem nevoie! Faptul ca tot iti faci curaj ca lucrurile nu or sa mearga la Dinamo, denota ca esti f ingrijorat ca de fapt vor merge! Una alta spaniolii au venit si cu ceva bani si cu expertiza si cu planuri concrete care sunt in derulare deja. Nu-i compara cu impostorii aia de Morar si Massone care nu au ridicat un deget
https://sptfm.ro/2017/07/27/jurnalist-amenintat-cu-bataia-la-telefon-de-un-titular-al-lui-fcsb-dupa-meciul-cu-plzen-sa-te-feresti-sa-mai-dai-ochii-cu-mine-o-sa-vezi-cine-sunt-eu/ Il prindea Enache il facea de 13 parale :)))))))))))))
Dar CFR cum a avut rezultate in Europa tinere ?? Ascultam sa stii.
Mario, n-au cum sa dea gres, tot ce-au promis au facut pana acum, jos palaria, niciun repros, oamenii astia chiar sunt profesionisti . Cred ca pe hartie au adus cei mai buni fotbalisti care au trecut prin liga 1 in ultimii ani, o sa vedeti si voi ca transferurile astea vor confirma. Iar cat priveste dubiile cu asa zisi spanioli, pai hai sa stam putin sa gandim si logic, inafara de Cortacero, restu au avut legaturi cu fotbalul de prima liga . Ruffo Collado a stat in ultimii 7 ani la Granada ca director, Melero Marin a fost vicepresedintele Ligii spaniole si conducator acum cativa ani la Getafe. Pai au carti de vizita oameni astia, nu sunt niste bastinasi de pe strada.
Nu e deloc bizara man, se incearca din surse sigure o reteta cum are CFR-ul, cu jucatori trecuti de prima varsta, cu experienta pentru a avea rezultate imediat, asta vrea si Contra clar, o sa vezi, Dinamo chiar tind sa cred ca va prinde playoffu, iar acolo cu putin noroc vom putea sa castigam titlu, cum am fost in precedentu mandat al lui Contra, la 2 secunde de a castiga titlu daca nu egala olteanu de zlatinski :)))))))))))
Pana acum baiete astia au facut fix ce nu a facut *** in toti anii lui existentiali. Baga bani in salarii mari de fotbalisti buni de valoare, au adus salariile la zi, au reinfiintat echipa a 2 in liga 3 asta dupa ce *** a desfintato, a atras legendele clubului in program ( Vezi Multescu sau Talnar,Augustin), vom juca toate meciurile pe cel mai mare stadion din Romania ( National Arena) asa ca nu prea merg frustrariile tale in contextu asta :)) Si ca sa inchida definitiv gura tuturor contestatarilor, va asigur ca astia vor rezolva si problema cu Stadionu, vom avea un stadion modern pe actualu Stefan Cel Mare, asta e bomboana pe care o pregatesc spaniolii, veti vedea :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai bugetul vine asa: 5 milioane se duc pe datorii si restul de 5 milioane se investesc in club. Bugetul va fi undeva la 10-15 milioane dupa ce se convoaca AGA
***. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.