Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Doamne ce blat incredibil !!! Al doilea gol a fost din ofsaid + fundasul in mod evident s-a ferit sa loveasca mingea .. BLAT
nu va mai uitati in gradina altora ba .........
Taranilor ciocu' mic! Ca DINAMO rupe tot cacanarilor!!
hoti, hoti furt pe fata fara comentari
@ STIAUTISTII Ofticate, lingete la courul ala rosu, daca nu poti mai ia langa tine un spart de-al tau
Comentariu de stelisti retardati! Canal D este un canal demn de aurolaci ret/ardati!
si-l mai injurati voi pe tata jean!pai omu ala e parfum pe langa groparii astia de la dinamo si ceahlaul.gloria a batut pe dinamo in groapa!
sunt stelist dar m-am uitat la meci oricum, ca sa ma asigur ca voi putea vedea duminica meciul cum trebuie... vreau sa multumesc gazetei, totul merge perfect, si apreciam cu totii faptul ca transmiteti meciurile si pentru cei din afara tarii
Sunt stelist si sunt timpit! Vad blaturi pete tot!
@ tudor_spartanu Nu ai pierdut nimic. Un joc mizer si un BLAT ordinar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.