Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FCSB 1-0 » „Insolventul” Șumudică l-a păcălit pe Gigi Becali! Jucătorii neplătiți ai lui CFR Cluj au făcut chetă pentru a-i provoca lui FCSB primul eșec
49
Penalty din a doua încercare » Găman, salvat de VAR la CFR Cluj - FCSB
0
Controversa primei reprize la CFR Cluj - FCSB: „Penalty!” vs „Nici vorbă!”
7
Oltenii, acizi cu ilfovenii: „Le mulțumim că nu au ținut cont de cererea noastră. Vor avea probleme”
5
Știri din fotbal internațional
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
La câteva secunde de un debut de vis! Antrenorul de 38 de ani al lui Newcastle acuză, după frustrarea cu Liverpool: „Dacă dai acel penalty...”
0
Unai Emery îl acuză că a refuzat să joace, după ce Aston Villa a fost umilită în Premier League: „Sunați-i agentul!”
0
Enzo Maresca trage un semnal de alarmă, după victoria pe final a lui Manchester City: „Nu văd schimbări”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Se mai poate trăi cu 1.500 de euro pe lună în Spania? Cât costă viața de zi ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Dinamovistii sunt avariati de cand a disparut cooperativa.
Injuri ca un gigist mai randoame.
pai sunteti virtual retrogradati. nu mai aveti cum sa scapati ca anul tgrecut. iasiul si sibiul sigur sunt peste voi. pai in cea mai dezastruoasa situatie pentru cei care iubesc dreptatea ,voi nu aveti cum sa incepeti playoutul la mai mult de 3 puncte de la retrogradarea directa. sunt sanse uriase ca voi sa incepeti playoutu cu 14 puncte,sibiul cu 13 sau 14 iar iasiul cu 11. asta inseamna ca dupa prima etapa puteti cadea direct pe ultimul loc daca pierdeti. si tinand cont ca in ultimele 10 etape ati scos 3 puncte(si sunt optimist ca scoat6eti macar un punct in dubla cu cfr si clinceni,ca in 8 ati scos 2 puncte) hai sa spuenm ca in 9 etape faceti de 3 ori mai multe puncte aka 9 puncte. cu noua puncte in playout 100% retrogradati direct.
Daca astia-s fotbalisti, Messi e Dumnezeu
Parca anul trecut ati fost pe 4, v-a intrecut si satelitul Botosani.
Tu ai făcut avioane de hârtie pe care ți-ai scris dorințele și le-ai dat la zbor de la geamul mansardei în care-ți petreci viața virtuală, ***. Ne-ai plictisit pe toți cu aceleași declicuri paranoice puse pe suportul electronic, zi de zi. Ai desființat Rapidul, ai desființat CFR-ul, ai desființat Dinamo, ai luat nenumărate campionate, ai făcut mii de conturi prin care ne-ai făcut cunoscute aceste realizări personale, poate ar fi timpul să te odihnești puțin după acest monumetal efort de creație. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...
***,ti-am mai spus asta de 100 de ori,egalule ste cel mai bun. nu trebuie sa tin cu cineva anume. ***? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.