Alte știri din fotbal
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Tehnicianul Costel Enache a explicat succesul cu Steaua: „Cea mai bună repriză din cariera mea de antrenor!”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
TU CINE CELULA NOASTRA ESTI MAI PIT..BULL SH..T? FIECARE CAINE ARE OPINIA LUI..NU E VOIE?..ESTI DIN CEALALTA GASCA CARE A INGROPAT DINAMO.. TELEAGA-VINU-POKEMON ? CIRCARULE...E BINE CU SUBVENTIILE? POT SA TE NUMESC CIORBAR LA RIN? :))
Uite ca a iesit si un "dinamovist" aka maidanez infectat de becalioti. Construieste tu un stadion si dupa vorbim, adu tu bani la echipa, sa nu mai fie nevoie sa vindem jucatori pe 500k-1 mil $ si dupa vorbim. De unde gasesti tu jucatori romani ca Papazoglu, Montini, Zenke, Aliji, Dussaut si Klimavicius pe salariile care au venit astia la Dinamo? Pe romanasii care "stiu fotbal" i-a invatat Cici Ciobanu la salarii de >15.000 euro. Stiti doar sa stati un fund pe scaun, sa mancati seminte si sa comentati pe Facebuci, GigiSP, GigiSport si alte site-uri de stiri/socializare, nu sunte-ti in stare de nimic, mai ales cei din Bucuresti care se pot duce la meci sa sustina echipa, si acum cand e mai rau.
Joaca la 15.30 , iar englezii la 15.00 .
Daaa, e misto tare sa tii cu clona fc5b penalty si sa visezi, sa fabulezi in creierii tai imbibati cu cu alcool si ura pentru Dinamo ca pampalaii lui gigi bulau sunt continuatorii stelei!! Pai, ciobanul de incuiati sfert-docti ca voi are nevoie!! Fetele lui din ce bani sa-si cumpere toaletele de fonfleuri ciobanoide!! Cert e ca sunteti pro sti facuti gramada si gigi de oameni ca voi are nevoie!!
Pe un stadion nou sau pe National Arena vor veni multi suporteri.
si luni sau vineri, la 11 noaptea...(asta e valabil pentru toate echipele romanesti, care au descoperit becul si electricitatea, spre deosebire de fraierii de nemti, care joaca sambata la 17, cu tribunele arhipline)
Bai demagogule ! Iti dau dreptate dar asta e valabil penrru toate echipele din liga mama Liga. Acum 7,8 ani aveati o medie de 15 mii ! Acum 5,6 mii in conditiile in care sunteti in play off pe locul 2 !
Foarte frumos exprimată regula. Felicitări! Dar, în sport, dai mai mult dacă ai suporteri și ești încurajat în timpul celor 90 de minute, ca sportiv contează. Sper să ne mutăm pe N.A din sezonul viiitor.
Na belea, bleago! :))
Sebi, tu cu cine ții? Cu CSA Steaua sau cu FCSB?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.