Daniel Irimescu  •  19 Octombrie 2020, 04:18
Postat de elgabri pe 19 Octombrie 2020, 04:15

Dinamo de 3-4 ani e furata sistematic !!

Daniel Irimescu  •  19 Octombrie 2020, 04:16

elgabri  •  19 Octombrie 2020, 04:15

fairplayromania
fairplayromania  •  19 Octombrie 2020, 04:14
Postat de doardinamo1948 pe 19 Octombrie 2020, 04:02

Tactica lui Contra a fost sa îi surprindă pe craioveni cu: titularizarea lui Gol și a lui Nemec, cu Poziționarea lui Sorescu cât mai departe de poarta Craiovei( să nu cumva să dea gol și să-l facă de rusine ca are mai multă valoare decât cămara),cu schimbarea lui Mihaiu in minutul 43 cu Fabricadebikini( mutare inspirata cu 3 minute înainte de pauza), cu trimiterea in teren in disperare de cauza a lui Magaye și băiatul ăla care a aterizat in CAP după o foarfeca a la CR7..... și după toate astea domnul sFeșnic dă un penalty la mișto. Respect pentru Constantin pentru ca și-a dat seama ca a greșit căzând a la Tanase și s-a cerut afara pentru ca îi crapa obrazul de rusine, el fiind in bărbat in toată firea.

Ai punctat bine, să faci schimbare in min 43 spune multe despre antrenor. Eu zic totusi ca jucatorii or sa se miste bine in următoarele etape cu conditia sa nu îi zăpăceasca Contra. Iar scuza cu penalty nu face decit rău la jucatori, dacă ma intelegi.

Daniel Irimescu  •  19 Octombrie 2020, 04:14

EU nu sm inteles ce a facut contra in astea 2 saptamini ! Am intrat cu frica si am jucat asa 80 de min ! Fara viteza fara constructie fara nimic !

doardinamo1948
doardinamo1948  •  19 Octombrie 2020, 04:02
Postat de fairplayromania pe 19 Octombrie 2020, 03:51

Din cauza asta nu avansati.... in loc sa vorbiti despre fotbal si sa veniti cu ceva care sa ajute, gasiti tot felul de nimicuri .... Intrebare: care a fost tactica lui Contra ? Daca incepti precum fcsb sau cfr aveti zeri sanse.

fairplayromania  •  19 Octombrie 2020, 03:51
Postat de doardinamo1948 pe 19 Octombrie 2020, 03:24

Ești prea conservator, a fost 100% pentru Dinamo, pentru că la faza penalty-ului Pulic trebuia eliminat pentru hartuire sexuală și portarul pentru ca a atins mingea cu mâna. Oricum am înțeles ca in cazul lui Izma Lopez, DNAul s-a autosesizat și e arestat preventiv pentru crima organizata împotriva lui Denis the Man

2245398775568150
Nicea George  •  19 Octombrie 2020, 03:33
Postat de Daniel Irimescu pe 19 Octombrie 2020, 03:25

Macar Palma aua s a vazut clar. Nu stiu intesitatea dar nu a fost o fost o directa in falca !

Cum *** aia a fost considerata penalty... Asta e mai penalty ca ala ce 5 ori... In Romania... Daca era skomina la fcsb dinamo dadea 2 galbene de simulare si aici lasa faza sa continue.. E greu sa intelegem arbitrii mari

Daniel Irimescu  •  19 Octombrie 2020, 03:25
Postat de Nicea George pe 19 Octombrie 2020, 02:59

Stati asa ca iese hombre in fata... Din fotbalul de unde vii tu(nu stim, nimeni n a auzit de tine) chiar si asa spania e ultima Tara din lume care poate da lectii de arbitraj. Cu ce ai fost furat senor in acest meci? Cum nu este penalty? Adica penalty ul tau cu fcsb a fost clar da Asta nu? Bai hombre esti ipocrit Rau. Asta e cel putin de 5 ori mai penalty ca ce ai primit tu cu fcsb, unde cica mare furaciune da probabil ai uitat ca in min 12 la 1-0 pt adversar trebuia sa ramai in 10,sau acolo pt ca a fost in favorea ta a fost corect hermano? Doare sa vad un *** care se da occidental si ne da lectii atat de ipocrit si rupt de realitate

doardinamo1948  •  19 Octombrie 2020, 03:24
Postat de fairplayromania pe 19 Octombrie 2020, 02:45

Chiar nu vă inteleg cu arbitrajul? A fost 70% pentru Dinamo ! Problema voastră este antrenorul. Mulţescu era cu 10 clase peste Contra.