Alte știri din fotbal
Antrenorul din Superliga a ratat obiectivul și a anunțat: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Metaloglobus » Mesaje dure din peluză la adresa conducerii
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
3
Știri din fotbal internațional
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cristian Mungiu și Sebastian Stan, aplaudați 10 minute la scenă deschisă ...
Libertatea
Cum adica "branduri mari şi foarte mari din fotbalul românesc"? De cand o echipa infiintata politicacum cativa ani e un brand mare? Vai de capul vostru de *** psdei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi ziaristii sunteti cauza, pentru ca ascundeti ce e normal. Unde e discursul lui Prunea in care spune ca suporterii sunt animale? Pe buna dreptate o face, m-a facut sa il stimez enorm pe Prunea. Are coloana vertebrala si e OM.
Romania este o tara vanduta. Românii sunt sclavi in propria lor tara. Smecherii care distrug tara profita de prostia, naivitatea si mai ales lasitatea oamenilor. Cantati mai departe ,,Desteapta-te române" ca habar nu aveti ce va asteapta. Treziti-va prostilor si ridicati-va la lupta.
Si ce voiai "maestre"??? Da de intrerupa si sa continue cand si-o face Dinamo echipa? Daca tot au o atitudine complet deplasata fanii ( vezi si prima etapa! ) sa ii excluda pe modelul echipelor englezesti din anii 80! Pana la urma nu ar fi vreo pierdere avand in vedere valoarea echipei!
S-a adunat ura nea Florin pt ca oamenii nu mai suporta stilul de management al dl Negoita
Nu uitati suntem singura tara din lume care si-a ucis conducătorul in ziua de Crăciun!!!
A jucat Universitatea Craiova cu Dinamo Bucuresti . Repeta da 100 de ori Universitatea .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dan Udrea, dupa articolul tau super-critic(pe merit) "gazetuta" în care apare el vine si titreaza mare pe prima pagina: "A FENTAT MOARTEA!!". Ce dovada mai vrei ca sa te convingi ca si voi sunteti bolnavi? Cinism si bascalie suprema! Rusine!
Meciul trebuie rejucat pana bate dinamo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.