Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Declarațiile managerului de la Universitar
29
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
0
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Cum a motivat decizia
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » De ce nu mai vorbește cu tatăl lui
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Pe langa Monroy, Popescu si Hanca un alt jucator care nu are ce cauta in primul 11 a fost Branescu...golul 2 era parabil, este foarte lent si nu are reflexe...Penedo nu primea niciodata golul ala....Torje, Penedo, Palic si Katsikas titulari!
daa ..suporterii ce poarta cu mandrie veste alb-rosii ce mai sunt ? rasp: au ro laki bai lamare tot mapamondu` a auzit de isprava voastra ; sunteti campioni mondiali la prostie si rusine
Pesici e bun. Monroy a jucat putin, ramane de vazut ce stie. Apararea e slaba rau si Hanca nu stiu ce a patit. bezmetic. Romera, vai de el.
Pai urcase omu'sa primeasca de la domnu'hanca ,care a driblat fenomenal si a pierdut mingea:)))...ala e golul lui hanca.daca vrei sa joci ofensiv, fundasi laterali trebuie sa urce sa desfaca apararea adversa...dar daca nu ai mijlocasi care sa stie cu varza ...e greu!
in general cred ca atunci cand un jucator roman joaca bine, o face prin exceptie :). nici eu nu cred ca mai joaca vreodata cum a jucat sezonul trecut. atunci juca pe burta goala, de foame. acum s-a vazut cu sacii in caruta, are de 4 ori salariul de atunci am impresia.
Playout ,asta rusine...dar ,voi sunteti obisnuiti cu locurile astea si non performanta in ultimii ani , de unde rusine la voi cand de zece ani va multumiti cu firimituri si coregrafii !?tristilor ...
Hai sa nu ne prefacem ca nu stim ca antrenorii la Dinamo pot sa aleaga numai jucatori liberi de contract si fara pretentii de salarii mari. In conditiile astea, a adus si Miriuta pe cine a putut. Nu e ca si cum a avut acces la jucatori de talie mondiala si a ales el prost. La 6-8 mii pe luna asta e marfa
La Multi Ani Gica Hagi!!!
play out....tic tac tic tac....doar asa prindeti locul 1
Romera joacă la capacitatea lui maximă de ani de zile. Nu poți scoate din el mai mult decât poate oferi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.