Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Costel Gâlcă, după victoria la scor de neprezentare cu Hermannstadt: „Gazonul se rupea”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Catalanii au deschis scorul în minutul 39
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
Limba lui e gaellica scotiana. Abia de la aia are accent in engleza. Dupa un timp, il pricepi. Dar trebuie ceva shcoala totusi pentru asta. Nu toti aia de la Dinamo au insa si asa ceva totusi.
Daca pe asta nu-l inteleg ce ar fi facut daca venea vreun cockney :)))
El trebuie sa invete engleza de la tine si tu Pop sa inveti ceva fotbal de la el.. Eu cred ca e un schimb bun!!
Alexandru Pop cel mai slab fotbalist de la Dinamo !! El si Bordusanu !! Nu este un fotbalist de liga 1 ! Fac pariu ca nu-l prinde revelionul la Dinamo !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.