Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
1
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
V-a zis zavaleanu ca domnul colceag e trecut la chirografi? Sau sunteti experti in spionaj?
Nici macar nu semneaza cand scriu cate o mizerie din asta, lasitatea lor e jalnica. Unde o fi deontologul Tolontan sa vada ce pseudo jurnalisti gigisti are la fituica de impachetat peste?
Pt. Dinamo sau adunat blestemele din trecutul lor foarte negru și apăsător și a venit vremea decontării și cei care vor vrea sa-i scape vor fii blestemați din neam in neam . Cei mai in vârsta dar si cei mai tineri ar trebui sa afle câte nenorociri a făcut acest club , degeaba se impauna torje acum doua zile cum ca este un club mare al României , a fost un club mature pt. aparatul represiv si acum este pt. nepoții lor .
Un nou articul marcă înregistrată GSP, cu evidentă tentă de a băga zâzanie. Asta este publicația gigistă. Comentariul acesta va dispărea în scurt timp, vor rămâne numai părerile *** ale consonarilor. Muy bien!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca la clubul asta, dupa "era" de trista amintire a trioului Borcea-Badea-Turcu (plus anexele Savulescu, Walter, Netoiu si verii Becali) si dupa perioada de tzepe marca Negoita, s-au aliniat astazi astrele pentru cea mai optima combinatie posibila: Cortacero, DDB, Bucurica si Tararache, Muresan, Zavaleanu... la care se va adauga Rednic, ce asteapta la cotitura...:-) E limpede ca va trece prin furcile iadului ca sa scape de insolventa cu o asemenea echipa; partea trista e doar ca niste salariati ai clubului si chiar o parte a jucatorilor nu vor vedea niciun sfant din salariile pentru munca lor, nici macar 1500 de euro ai lui Colceag sau 300 de euro ai femeilor de servici sau ai ingrijitorilor de la Saftica. In fine, mare club asta... si un brand de notorietate nationala si internationala...:-))) Asa ceva... !?!
scrieti ca dinamoul este un club serios si nu da țepe jucatorilor ai antrenorilor, nu vedeti ca se revolta dîdîbîștii ?
Sunteți jalnici, inventați știri și creați articole reluându-le pe cele vechi doar din dorința bolnavă de a lovi într-o entitate pe care o urăți de moarte; nu faceți altceva decât să vă devoalați identitatea *** ale ciobanului gigi, atât și nimic altceva! Ceea ce vă caracterizează este și lipsa de răspundere întrucât vă ascundeți mereu sub sigla gsp; cu atât mai mult dovediți că sunteți *** și nicidecum indivizi asumați...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oare cum se simte colceag stiind ca aproape 10 jucatori noi incaseaza fiecare peste 5 mii de euro lunar si lui nu vor sa ii dea aia 1500 de euro? ha ha ha.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.