Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Nu Yamal sau Pedri! Verdict după Spania - Belgia: „Este purtătorul de noroc al echipei”
0
Lacrimile lui Courtois au prefațat gafa care a decis calificarea Spaniei în semifinalele Campionatului Mondial
0
Spania e în semifinalele Campionatului Mondial! Salvată de Merino și de rezerva lui Courtois: gafa care a decis calificarea
3
E gata! Lisav Eissat a fost anunțat de clubul din Championship
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Fara bani de ce s-ar mai fi bagat spaniolii?
membru alde... aham... asta nu e fan dinamo, e fan bani si a distrugerii justitiei (stim cu totii d c)! de fapt acum e bataia pe actiuni... pentru ca si "fanii" vor partea leului.,..
Daca fac astia o marire de capital social din 20, ramaneti cu 2%, asa ca mai usor cu pianul!!!
Nu mai face parte din boardul ddb si nu mai reprezinta vocea fanilor. Titlul ii mare clickbait
acest politician de carton doar vrea sa comande pe banii altora, sa mai ciugule si ei niste bucati de branza, nimic mai mult, vede ca au venit spaniolii cu bani si ce zic, hai ca ii fentam pe astia cum am fentat si in politica. Pai nu mai merge asa nenica.
Ce atatea plansete si boceli ca l-au dat afara pe Danciulescu ?? Credeti ca performanta se face ca a dat Danciu 3 medalii de lemn la licitatie ?? Ca asa de plimbat 2 foi cum facea Danciu oricine facea. Hai sa fim un pic profesionisti, spaniolii pana acum tot ce au zis au facut, au reinfiintat echipa Dinamo 2, vom juca sezonu asta toate meciurile pe National Arena ( cu Negoita doar visam la un meci cu fcsb pe an, atat), ia prelungit contractu lui Multescu, adica niste decizii profesioniste, si vad ca Rufo Collado ( asta care ia luat locu lui Danciulescu) tace si face, pana acum a adus 3 jucatori noi, cu Danciu o lalaiam pana in ultima zi de campionat cu jucatorii, plus ca mai era si sifonar, aflau adversarii orice tactica. Sper sa scapam si de balanescu.
Dinamo S.I.E
Fara bani de ce s-ar mai fi bagat spaniolii?
Gerea vorbeste in nume propriu, nu este reprezentant DDB, este doar membru cotizant
Cred că ești paralel cu subiectul în discuție. Eu cred că spaniolii au bune intenții și cu siguranță un obiectiv clar. Faptul că nu colaborează cu DDB nu înseamnă neapărat că nu vor investigau,mai rău,că nu au ce investi. Părerile personale ale membrilor DDB rămân doar atât,păreri personale. Cât despre echipele departamentale,trebuie aduși cât mai mulți indivizi curați ca lacrima,gen gg,pt a le cumpăra,făcându-ne tuturor un mare serviciu,sau există și modalități mai mult decât legale pt un transfer onest?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.