Alte știri din fotbal
„Ce întrebare e asta?” » Drăgușin a ocolit curiozitatea reporterului GSP, apoi Mircea Lucescu s-a răstit: „Care e problema? Și Hagi a făcut-o”
0
Mircea Lucescu susține ACUM conferința de presă, înainte de Turcia - România
0
GSP a comparat prețurile din Istanbul cu cele din România » Unele diferențe sunt șocante
7
Kazahstan - România, în drumul spre EURO 2026 » „Tricolorii” primesc gol rapid
3
Știri din fotbal internațional
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Internaționalul spaniol, întrebat frontal despre interesul Barcelonei: ar costa 15 milioane de €
0
Inter pregătește deja transferul de top » Peste 40 de milioane de euro pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu!
0
SUA cere garanții de până la 15.000 de dolari pentru vizele fanilor la Mondial
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
4
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Doamne fereste, Talnar e inca angajat la Dinamo? Asta e culmea ironiei, dupa ce l-a adus pe Cortacero. Bun, Talnar a fost unul dintre jucatorii buni ai lui Dinamo, dar daca ar fi sa judecam dupa ce au facut ca jucatori, Multescu si Dinu ar trebui sa fie angajati acolo, ca ei au fost mult mai determinanti ca fotbalisti, iar Mopsul trebuia sa fie angajat pe viata, pe cand el a murit in mizerie.
Nu-i treaba ta cat are salariu si nici cine da banii. Nu-s banii tai asa ca ciocul mic.
Gabita, asta e glumita de santier !
Daca e adevarata declaratia lui Talnar in Fanatic, inseamna ca nu da pe dinafara nici la inteligenta , nici la bun simt. In primul rand de ce sa vrei cu atata disperare sa ramai la Dinamo cand nu esti dorit de aproape nimeni? Doi la mana, de ce sa te duci ca un *** la Badea? Trei la mana, Badea nu are nicio functie oficiala la Dinamo .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
era si timpul ca Țălnar sa-l caute pe amicul lui Serdean prin Alba Iulia...maine-poimaine aflam ca Țălnar a fugit cu imprimanta si ascutitoarea de creioane, birourile sunt inchise pe termen nelimitat
Nu este nici o problema, Țalnar este de joi la munca. Oricum el lucreaza gratis, ca sa-si faca mana, iar cand lucrezi gratis nu te poate da nimeni afara. Acum este director tehnic la echipa a doua care nu mai are jucatori de cand au migrat toti spre prima echipa. Deci are si sens afirmatia ca antreneaza gratis din moment ce nu are ce antrena????
Răută tocmai și-a luat salariile restante dintr-o donație. O fi plătit taxe, ca și impozit pe venit?
Vrea la Dinamo ca sa traga niste comisioane de la parintii copiilor
Dinamo_fan la datorie !! Esti randoomul nostru !!
Vor sa-i faca loc lu' messi :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.