Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict despre Dinamo după ce „câinii” și-au asigurat barajul de Conference League: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Ce s-a întâmplat imediat după Dinamo - CFR » Inamicul fanilor dinamoviști + Scandări rasiste la adresa lui Pancu
0
Dinamo - CFR Cluj 0-0. Mediocritate în drum spre cupele europene! Un derby cu puține faze de poartă
12
Mircea Rednic știe următorul antrenor al Rapidului: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
15
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu neaparat echipa, cat contractele oferite: pe doar 6 luni.
Asta spunea cu zeci de ani in urma Jean Constantin despre el si Florin Piersic. Ca seaman ca doua picaturi: Una de Pepsi , cealalta de Cico.
Daca esti dinamovist este obligatoriu sa fii prost , sa renunti la ceea ce ti se cuvine?
Foarte bine!
prunea e un mare dinamovist, a dat clubul în judecata pentru ceva mărunțiș..:)))).
De fapt Apostol e invidios pe Mureșanu și Șendre.
DINAMO are nevoie de un profesionist. Ma impresioneaza ce a facut MARA la CFR dupa ce a scapat de sfaturile si relatiile lui DAN PETRESCU. La cealalta extrema e DANIEL STANCIU , care arde tot pe unde pune piciorul ...!!! GLAVAN si MIHAILESCU sunt mai degraba smecheri decat profesionisti. In acest sens cred ca FLORIN PRUNEA este la ora actuala cel mai indicat sa fie Director sportiv la DINAMO.
Ca peste tot, si o parte din fanii dinamoviști care se exprima pe social media au capul mic si minte si mai putina. Ar trebui sa le faca cineva un desen in care sa le explice ca echipa de fotbal NU este atractiva pentru cei mai mulți dintre jucătorii de pe faimoasele liste pomenite prin presă sau să aducă Elyass ceva jucători din Anglea cu ajutorul amicului uberist din Regat.
Ati mai anuntat asta. E asa important? Din cand in cand repetati stirile. Mai cititi si voi site-ul.
În poză, observăm că cele două entități organice aflate în conflict seamănă ca două picături. Una de Pepsi, cealaltă de lapte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.