Comentarii (30)
blackknight  •  30 Noiembrie 2020, 23:52

asta se intampla cand nu bagi infractorii la puscarie cand trebuie: capata tupeu... ma dragomire... du-te ma unde ti-e locul: la jilava!

blackknight  •  30 Noiembrie 2020, 23:50
Postat de hotcocoa pe 30 Noiembrie 2020, 18:45

Nu putem decat spera. Acesti ciobani care intra la rupere fara nici o treaba cu mingea, acesti vagabonzi care scuipa adversarii pe teren si lovesc antrenorii adversarelor fara niciun motiv nu au ce cauta in fotbal, si mai ales in prima liga a nici unei tari care respecta acest sport. Au nevoie de un parcurs de jos, la fel ca stelistii, asa..de prin liga 4-5 poate atunci revin cu capu pe umeri si picioarele pe pamant atat marii PCH-isti din tribune cat si echipa in sine.

si eu pot doar spera ca scardele de oameni ca tine o sa moara in chinuri...

hotcocoa  •  30 Noiembrie 2020, 18:45

Nu putem decat spera. Acesti ciobani care intra la rupere fara nici o treaba cu mingea, acesti vagabonzi care scuipa adversarii pe teren si lovesc antrenorii adversarelor fara niciun motiv nu au ce cauta in fotbal, si mai ales in prima liga a nici unei tari care respecta acest sport. Au nevoie de un parcurs de jos, la fel ca stelistii, asa..de prin liga 4-5 poate atunci revin cu capu pe umeri si picioarele pe pamant atat marii PCH-isti din tribune cat si echipa in sine.

Gigi Epure  •  30 Noiembrie 2020, 18:43

bai DUMITRU DRAGOMIR ,dute ba borfasule la cimitir cu profetiile tale cu tot,ai trait numai din specula si hotii.Ceeace ma surprinde este cum se lasa pacaliti atatia oameni de tinețmars la ...***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Benedic Gabriel Duck  •  30 Noiembrie 2020, 18:10

Amin,Doamne ajută!!!! Să dispară odată mimamo și să ia și cazarma stalinistă csa!!!Poate reușim și noi să intrăm (măcar cu fotbalul)în Europa.Nici măcar în Rusia,cat e el Putin de șmecher natural nu mai sunt Dinamo și TSK sub tutela statului,deci am rămas ultimele curci ancorate în nebuloasa securisto-comunista.mitică știe de ce!!!

dd.x  •  30 Noiembrie 2020, 17:40

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rocky2  •  30 Noiembrie 2020, 16:36
Postat de polivro pe 30 Noiembrie 2020, 13:20

Cât vă place să cântați "prohodul" pentru DINAMO, chiar apelați la scursuri umane pe care cu ceva ani în urmă îi "devorați" pe bună dreptate; cred că sunteți doar biete oi ale ciobanului din Pipera, altfel nu-mi pot explica insistența cu articole făcute și refăcute zilnic... Vai de voi, presă de scandal și nicicum sportivă!...

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Narcis Claudius Popescu  •  30 Noiembrie 2020, 14:33

Dumitru Dragomir este un oltean parat. Acest securist impreuna cu Mircea Sandu au desfiintat Universitatea Craiova . Dinamo este un club securist aparut dupa 1944. In 1973-1974 militenii aruncau sepcile in aer cand prin aranjament luau campionatul-UTA batea Craiova. In 2001 alt securist nenorocit -oltean parat Netoiu lua 9 jucatori de la craiova si-i ducea la Dinamo cand Craiova tragea la titlu. Ma mir cum sunt rabdati de Dumnezeu. Craiova trebuia sa aiba 6-7 titluri are Romaniei si 9-10 cupe dar a fost furata la greu. Nu-mi pare rau daca se desfiinteaza Dinamo!

Narcis Claudius Popescu  •  30 Noiembrie 2020, 14:10

Dumitru Dragomir este un oltean parat. Acest securist impreuna cu Mircea Sandu au desfiintat Universitatea Craiova . Dinamo este un club securist aparut dupa 1944. In 1973-1974 militenii aruncau sepcile in aer cand prin aranjament luau campionatul-UTA batea Craiova. In 2001 alt securist nenorocit -oltean parat Netoiu lua 9 jucatori de la craiova si-i ducea la Dinamo cand Craiova tragea la titlu. Ma mir cum sunt rabdati de Dumnezeu. Craiova trebuia sa aiba 6-7 titluri are Romaniei si 9-10 cupe dar a fost furata la greu. Nu-mi pare rau daca se desfiinteaza Dinamo!

standart  •  30 Noiembrie 2020, 14:09

Așa să fie!

  • 1
  • 2
  • 3