Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Obiectiv ratat! Laurențiu Reghecampf, eliminat din Liga Campionilor. Nu se va putea răzbuna pe fosta echipă
0
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Cum își rotunjesc veniturile încasate de la buget șefii din Ministerul ...
Libertatea
Doamne, ce cauta Tezec asta pe un teren de fotbal?
Așează-l între ghivece !
Banati mizeria asta ...
hai te cara, ca ma plicti
a venit bixbie,tic tac este pentru antistelistii de la csa. vrei sa intru in detalii? in locul lui petrea a venit sef la csa bixi pompiliu mocanu aka omul lui zisu. zisu fiind machedonul lui becali. cel care a fost si in spatele tranzactiei din 2003. practic,drum bun si la revedere,se desfiinteaza *** si Steaua isi recupereaza marca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata ai venit de la joaca ?? Treci la somn...maine te duc la gradinita
Ce mai caută și prăjitul ăsta de Moldoveanu în echipă?!
Popa stie fotbal, se vede asta chiar cand face meciuri mai slabe. Subotici ar trebui sa se apuce de alta meserie, nu stiu cum a putut Rednic sa inceapa cu el titular.
Huă, bă !
hai Dunare, hai Alexa, hai ca se poate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.